Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia magisterskie i podyplomowe   ACCA Professional - studia podyplomowe w języku angielskim

ACCA Professional

Studia podyplomowe realizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego
we współpracy z EY Academy of Business

Celem programu jest wyposażenie uczestników w umiejętności niezbędne profesjonalistom w nowoczesnym zarządzaniu organizacją. Słuchacze uzyskają wysoko cenioną wiedzę potrzebną w procesach podejmowania decyzji biznesowych wpływających na przyszłość firmy niezależnie od branży i lokalizacji. Kwalifikacje ACCA zawierają wszystkie te elementy i są powszechnie rozpoznawalne w środowisku międzynarodowym.

Po ukończeniu studiów słuchacze będą dobrze przygotowani do zdania egzaminów ACCA* z poziomu Professional z dobrym wynikiem za pierwszym razem.
*Aby przystąpić do egzaminu uczestnik musi być zarejestrowany na portalu www.accaglobal.com, uiścić opłaty egzaminacyjne bezpośrednio w ACCA oraz uzyskać zwolnienia lub zdać egzaminy z niższych poziomów tej kwalifikacji.

ACCA to prestiżowa kwalifikacja zawodowa, firmowana przez brytyjskie stowarzyszenie Association of Chartered Certified Accountants. Kwalifikacja ta otwiera drzwi do kariery w finansach i rachunkowości na stanowiskach takich, ja:
  • kontroler finansowy
  • financial manager
  • kierownik ds. raportowania
  • dyrektor finansowy i wielu innych
Umiejętności zdobyte w trakcie studiów są wykorzystywane również na stanowiskach niefinansowych, np. HR, marketing.

Uczestnicy nauczą się przekonywania w skuteczny sposób współpracowników, przełożonych, zarządu czy wreszcie właścicieli do wypracowanych przez siebie dobrych rozwiązań z wykorzystaniem zwartych i treściwych prezentacji oraz mocnych argumentów zbudowanych na podstawie profesjonalnej analizy organizacji. Zdobędą kompleksową wiedzę oraz praktyczne umiejętności do zastosowania w codziennej pracy i rozwoju biznesu, którym zarządzają lub prowadzą na własny rachunek.

Studia obejmują zagadnienia niezbędne do rozumienia i zarządzania finansami w przedsiębiorstwie każdego rodzaju i każdej wielkości.

Uczestnicząc w studiach "ACCA Professional" słuchacze otrzymują niepowtarzalną możliwość pracy w grupie i wzajemnego motywowania się w nauce, nawiązywania nowych kontaktów i bezpośredniej pracy z trenerem, jak również, przy założeniu odpowiedniego zaangażowania, dobrego przygotowania się do egzaminów. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez doświadczonych trenerów EY Academy of Business. W trakcie zajęć słuchacze nie tylko otrzymują profesjonalną wiedzę, ale także uczą się stosować ją w praktyce. Trenerzy uczą też najlepszych technik egzaminacyjnych, co pomaga dobrze rozplanować czas w trakcie egzaminu. 

Dodatkową korzyścią jest doskonalenie znajomości biznesowego języka angielskiego.

Więcej informacji i rejestracja na studia na stronie uczelni.

Pliki do pobrania

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.