Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia magisterskie i podyplomowe   ACCA Professional - studia podyplomowe w języku angielskim

ACCA Professional

Studia podyplomowe realizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego
we współpracy z EY Academy of Business

Sprawdź listę bezpłatnych webinarów, w tym nagraną sesję przygotowującą do egzaminów Strategic Business Reporting oraz Financial Reporting.
Po ukończeniu studiów słuchacze będą dobrze przygotowani do zdania egzaminów ACCA* z poziomu Professional z dobrym wynikiem za pierwszym razem. 
ACCA to prestiżowa kwalifikacja zawodowa, firmowana przez brytyjskie stowarzyszenie Association of Chartered Certified Accountants. 
Kwalifikacja ta otwiera drzwi do kariery w finansach i rachunkowości na stanowiskach takich jak: 
  • kontroler finansowy, 
  • financial manager, 
  • kierownik ds. raportowania, 
  • dyrektor finansowy
  • i wielu innych. 
Umiejętności zdobyte w trakcie studiów są wykorzystywane również na stanowiskach niefinansowych, np. w działach HR czy marketingu. 

Uczestnicy nauczą się przekonywania w skuteczny sposób współpracowników, przełożonych, zarządu czy wreszcie właścicieli do wypracowanych przez siebie dobrych rozwiązań z wykorzystaniem zwartych i treściwych prezentacji oraz mocnych argumentów zbudowanych na podstawie profesjonalnej analizy organizacji. Zdobędą kompleksową wiedzę oraz praktyczne umiejętności do zastosowania w codziennej pracy i rozwoju biznesu, którym zarządzają lub prowadzą na własny rachunek. 

Studia obejmują zagadnienia niezbędne do rozumienia i zarządzania finansami w przedsiębiorstwie każdego rodzaju i każdej wielkości. 

Uczestnicząc w studiach ACCA Professional, słuchacze otrzymują niepowtarzalną możliwość pracy w grupie i wzajemnego motywowania się w nauce, nawiązywania nowych kontaktów i bezpośredniej pracy z trenerem, jak również, przy założeniu odpowiedniego zaangażowania, dobrego przygotowania się do egzaminów.  

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez doświadczonych trenerów EY Academy of Business. W trakcie zajęć słuchacze nie tylko otrzymują profesjonalną wiedzę, ale także uczą się stosować ją w praktyce. Trenerzy uczą też najlepszych technik egzaminacyjnych, co pomaga dobrze rozplanować czas w trakcie egzaminu.  

Dodatkową korzyścią jest doskonalenie znajomości biznesowego języka angielskiego. 
*Uwaga. Aby przystąpić do egzaminu, uczestnik musi być zarejestrowany na portalu www.accaglobal.com, uiścić opłaty egzaminacyjne bezpośrednio w ACCA oraz uzyskać zwolnienia lub zdać egzaminy z niższych poziomów tej kwalifikacji. 

Więcej informacji i rejestracja na studia na stronie uczelni lub

Pliki do pobrania