Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
Strona główna   O nas   Kariera

Oferty pracy w naszej firmie

Dołącz do EY Academy of Business

W EY Academy of Business wierzymy, że każdy z nas ma wpływ na sukces firmy. Dlatego tak ważne jest dla nas, żeby wszyscy nasi pracownicy czuli się częścią zespołu.

Do naszego biura poszukujemy

Recepcjonisty/recepcjonistki

Praca w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin (możliwa praca w niektóre weekendy).
Od kandydatów/kandydatek oczekujemy
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dokładności  i zaangażowania
  • znajomości programów Excel i Word
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomości języka angielskiego (praca również z obcokrajowcami)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta.

Oferujemy możliwość udziału w szkoleniach.

Zakres obowiązków
  • przyjmowanie i obsługa gości
  • odbieranie, przekierowywanie telefonów oraz udzielanie podstawowych informacji klientom o aktualnej ofercie
  • obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej,
  • organizacja podróży służbowych na terenie kraju i za granicą; rezerwacja biletów i  hoteli dla pracowników (w tym organizacja wiz)
  • rezerwacja hoteli i parkingów dla klientów
  • kontakt z serwisem technicznym, sprzątającym oraz administracją budynku
  • monitorowanie, realizowanie i rozliczanie zamówień dla biura i na szkolenia
  • wsparcie administracyjne pracowników biura w obsłudze szkoleń (przygotowywanie list obecności, kwestionariuszy oceny szkoleń i certyfikatów dla uczestników szkoleń; przygotowywanie zestawień; przygotowywania i wysyłka artykułów szkoleniowych)
  • dbanie o estetyczny wygląd recepcji

Jeżeli posiadasz wiedzę i umiejętności, których poszukujemy i chciałbyś/chciałabyś stać się częścią młodego, dynamicznego zespołu wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Zapraszamy!