Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Studia magisterskie i podyplomowe   MSSF w praktyce - blended learning - studia podyplomowe z UE w Poznaniu

MSSF w praktyce - blended learning - studia podyplomowe z UE w Poznaniu

Zajęcia rozpoczynają się 23 listopada 2019 r. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się!

Studia podyplomowe „Międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej (MSSF) w praktyce”, organizowane są wspólnie przez EY Academy of Business oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Stwarzają uczestnikom wyjątkową szansę zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie finansów.

Program powstał dzięki integracji doświadczeń dwóch partnerów. Połączenie potencjału trenerów EY Academy of Business oraz nauczycieli akademickich jednej z wiodących uczelni ekonomicznych gwarantuje unikatową jakość i niepowtarzalną wartość dodaną.
Studia realizowane będą w formule blended learning. Część zagadnień omawiana będzie w formule tradycyjnej, podczas zjazdów odbywających się w siedzibie uczelni. Pozostałe treści programowe będą przyswajane przez uczestników w dogodnym dla nich czasie przy wykorzystaniu metod i technik e-learningu (przede wszystkim poprzez odtwarzanie materiałów video).
Główne obszary objęte programem nauczania to:
  • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) w formie e-learningu – 72 godziny
  • Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) w formie tradycyjnej - 7 dni (56 godzin)
  • Rachunkowość zarządcza (w formie tradycyjnej) - 2 dni (16 godzin)
  • Finanse przedsiębiorstw (w formie tradycyjnej) - 2 dni (16 godzin)
  • Elementy prawa i podatków (w formie tradycyjnej) - 2 dni (16 godzin)
  • Całość programu studiów kończy się egzaminem (4h)

Osoby zainteresowane uczestnictwem w studiach podyplomowych prosimy o złożenie aplikacji online poprzez stronę https://podyplomowe.ue.poznan.pl. Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem, o ile nie zostanie przekroczony limit miejsc. Studia zostaną uruchomione jedynie w przypadku zgłoszenia się wymaganej liczby kandydatów.

Więcej informacji o studiach podyplomowych MSSF w załączonej broszurze oraz na stronie uczelni.

Zapytaj konsultanta: katarzyna.pudelska@pl.ey.com

Pliki do pobrania

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.