Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Aktualności   Nasze szkolenia dostępne online!

Korzystaj ze szkoleń ONLINE w czasie rzeczywistym!

W związku z wieloma pytaniami informujemy, że z naszych szkoleń możesz korzystać online - chęć skorzystania ze streamingu należy zgłosić do koordynatora szkolenia. Streamingowi nie podlegają jedynie kursy w formie warsztatowej - szczególy u koordynatorów.

W najbliższym czasie zapraszamy na szkolenia ONLINE – są jeszcze wolne miejsca!

  • Wyświetl listę wszystkich naszych szkoleń ONLINE >>KLIK<<
  • Jesteś zainteresowany szkoleniami ONLINE w języku angielskim? >> Kliknij tu << 

Jak wyglądają szkolenia online? Jak działa streaming? >> Sprawdź tutaj <<

Z poradnika EY: Jak uczyć się zdalnie? >> Przeczytaj koniecznie <<


Inne pomysły na rozwiązania online

W wirtulanej rzeczywistości korzystamy z wielu metod szkoleniowych. Gdziekolwiek jesteś, skorzystasz z transmisji na żywo, z nagrania, materiałów i ćwiczeń w ciekawej formie. 

  • Webinary: Sprawdź listę bezpłatnych webinarów. Weź udział w wydarzeniu w czasie rzeczywistym lub zarejestruj się i obejrzyj nagranie w dowolnym momencie. Lista tematów wciąż rośnie!
  • i-learning IFRS: intelligent learning. Program posiada moduł dla HR, dzięki któremu monitorujesz postępy i rezultaty nauki uczestników szkolenia. Skontaktuj się, jeżeli chcesz obejrzeć demo programu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: academyofbusiness@pl.ey.com
  • e-learning - pakiety i pojedyncze szkolenia: Sprawdź listę tematów dostępnych w e-learningu. Większość, to nasze autorskie szkolenia przygotowane przez trenerów EY Academy of Business. Inne, jak np. ACCA e-learning, oferujemy we współpracy z zewnętrznym partnerem.
Obejrzyj łączone wideo o naszych e-learningach!