Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

MSSF - Aktualizacja

Terminy szkoleń znajdują się w pliku pdf do pobrania na dole strony.

Wypróbuj również kursy e-learningowe!

Cele szkolenia

Celem kursu jest zapoznanie z ostatnimi zmianami w przepisach MSSF. Na przykładach, omawiane są kwestie, które sprawiają najwięcej trudności w stosowaniu MSSF w praktyce (w przygotowywaniu i  analizowaniu sprawozdań finansowych).

W ramach szkolenia poruszone zostaną między innymi najważniejsze kwestie wynikające z MSSF 15. Ten nowy, kompleksowy standard zastąpił dotychczasowe regulacje co ma wpływ na sprawozdawczość setek spółek w Polsce. Obejrzyj film nt. MSSF 15 (w wersji angielskiej).

Uczestnicy

Kurs jest przeznaczony dla osób, które odpowiadają za przygotowanie i analizę sprawozdań finansowych wg MSSF. Uczestnicy powinni już posiadać wiedzę na temat standardów MSSF, a obecnie chcieliby ją poszerzyć, szczególnie w zakresie nowych i zmienionych standardów oraz interpretacji z ostatnich dwóch lat.

Nasze szkolenia spełniają wymogi międzynarodowych organizacji zawodowych (ACCA, IIA) dotyczące dalszego kształcenia ich członków.

Cena 1100,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.