Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Prawo w biznesie   Prawo dla menedżerów sprzedaży

Prawo dla menedżerów sprzedaży

Termin: 2 grudnia 2019 r.
Cena: 690,00 zł netto

***Nowość w EY Academy of Business - specjalnie dla menedżerów sprzedaży uruchomilismy nowy program - dostosowany do ich potrzeb, poruszający zagadnienia działów handlowych!

Szkolenie to niezbędne kompendium zagadnień prawnych, z którymi na co dzień styka się szef sprzedaży. Intensywny, jednodniowy kurs zapozna Cię z prawnymi aspektami zarządzania sprzedażą oraz zarządzania zespołem sprzedażowym. 

  • Jesteś menedżerem odpowiedzialnym w firmie za sprzedaż towarów lub usług?
  • W codziennej pracy do Twoich rąk trafiają umowy sprzedażowe i Twoją rolą jest sprawdzenie poprawności zawartych w nich zapisów?
  • Nie wiesz czy umowa sprzedaży, przygotowana przez Twój zespół prawny, w pełni ogranicza ryzyka Twojej firmy?
  • Zarządzasz zespołem sprzedażowym i chcesz, w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, zatrudniać handlowców oraz zabezpieczyć poufne informacje przed przeniesieniem ich do konkurencji?

Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią ‘tak’ – dołącz do grona uczestników szkolenia.

Komu polecamy?

Szkolenie adresujemy do liderów zespołów, kierowników, menedżerów i dyrektorów sprzedaży – zarówno tych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i chcieliby odświeżyć oraz zaktualizować swoją wiedzę, jak również do osób, które rozpoczynają pracę w roli menedżera.

Pełny program szkolenia dostępny jest w broszurze PDF dostępnej poniżej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.