Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Kompetencje menedżerskie   Rozmowy narzędziem pracy menedżera

Rozmowy narzędziem pracy menedżera

 Termin: 14-15 maja 2020 r. | Warszawa

Każdy manager odpowiada za wiele przynależnych do danej dziedziny obszarów/ aspektów. Narzędziem realizacji tych aspektów jest umiejętnie przeprowadzona rozmowa. Kiedy mówimy o tym, że rozmowa została przeprowadzona umiejętnie? Mówimy o tym wtedy, gdy wykorzystując konkretne elementy i stosując się do odpowiednich standardów, osiągamy założony cel.

Szkolenie „Rozmowa narzędziem pracy managera” odpowiada na dwa poziomy potrzeb:

  • daje wiedzę o tym, jakie są standardy rozmów menedżerskich, jak mogą one wyglądać (w oparciu o zdrowy rozsadek i dobre praktyki biznesowe) oraz w jaki sposób poprowadzić rozmowę, by zrealizować jej cele

  • pozwala radzić sobie z trudnościami, które niosą rozmowy szczególnie trudne - podczas których rozmówca odsuwa odpowiedzialność, ma nadmierną i nieuzasadnioną pewność siebie, ma zupełnie inny punkt widzenia lub gdy do głosu dochodzą silne emocje uruchamiające mechanizmy obronne

Program szkoleń: 

  • Typy rozmów menedżerskich

  • Wszystkie typy rozmów będą przeprowadzone na przygotowanych przez trenera schematach wzbogaconych doświadczeniami grupy. Uczestnicy ćwiczą na sytuacjach, które napotkali w swojej praktyce zawodowej oraz wymieniają się doświadczeniami.

  • Trudne rozmowy, podczas których napotkać można całe spektrum zaskakujących reakcji i zachowań takich jak między innymi: silny opór, mocna wymiana zdań, unikanie odpowiedzialności lub przesuwanie odpowiedzialności na innych, silne emocje.
  • Wszystkie typy rozmów będą przeprowadzone na przygotowanych przez trenera schematach wzbogaconych doświadczeniami grupy.
    Uczestnicy ćwiczą na sytuacjach, które napotkali w swojej praktyce zawodowej oraz wymieniają się doświadczeniami.

Co otrzymują uczestnicy:

Uczestnicy kończą szkolenie z kompletem struktur na każdy rodzaj rozmowy. Struktury będą opracowywane na podstawie wiedzy trenera oraz doświadczeń, które będzie wnosiła grupa w wyniku przeprowadzonych ćwiczeń i zadań. Dzięki temu modele rozmów będą najbliższe i najbardziej odpowiadające charakterowi miejsc pracy uczestników.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.