Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Audytorzy wewnętrzni - rozwój zawodowy   Warsztaty: jak napisać wartościowe sprawozdanie z audytu

Warsztaty: jak napisać wartościowe sprawozdanie z audytu?

Jak prezentować wyniki zadań w zwięzły i ciekawy sposób?

Termin szkolenia: 6 grudnia 2019 r. 
Cena szkolenia: 1100 zł netto

udział w szkoleniu = 7,5 CPE

Informowanie o wynikach zadań audytowych jest bardzo ważną częścią pracy audytorów. Często decyduje o tym, jak audyt jest odbierany przez kierownictwo. Na tym warsztacie poznasz i przećwiczysz różne sposoby pisania sprawozdań z zadań audytowych.

Cele szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą
  • wiedzieli, jakie są wymagania Standardów audytu odnośnie sprawozdawczości
  • wiedzieli, jakie narzędzia ułatwiają pisanie sprawozdań z audytu i przećwiczą umiejętności korzystania z tych narzędzi
  • potrafili przedstawić syntetyczną ocenę zbadanej działalności
  • znali zasady przygotowania wartościowych sprawozdań z audytu

Dla kogo

Do udziału w warsztatach zapraszamy każdego, kto w ramach wykonywanych obowiązków przygotowuje sprawozdania z zadań audytowych, a w szczególności:
  • audytorów wewnętrznych
  • pracowników działu audytu wewnętrznego, którzy chcieliby poznać zasady pisania wartościowych sprawozdań
  • wszystkich zainteresowanych audytem wewnętrznym, którzy chcą poszerzyć i uzupełnić posiadaną wiedzę

"... brałam udział w 3 szkoleniach zorganizowanych przez EY Academy of Business. Były to "Audyt wewnętrzny", "Planowanie zadania audytowego" oraz "Pisanie sprawozdań z audytu wewnętrznego". ... Szkolenia miały bardzo wysoki poziom merytoryczny, również najwyższe umiejętności osób je prowadzących, ze szczególnym uwzględnieniem głębokiej wiedzy i doświadczenia Pani Katarzyny Włodarskiej. Przedmiot audytu wewnętrznego jest bardzo trudny i złożony, jednak ww. szkolenia w znaczący sposób odpowiadają na potrzeby rozwijania umiejętności pośród osób pracujących w tym zawodzie. Chętnie będę uczestniczką kolejnych, szkoleń organizowanych przez EY Academy of Business. "
Arletta Sykulska-Rais ,
uczestniczka szkolenia
Cena 1100,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.