Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Finanse   Zamknięcie roku 2018

Podatkowo-rachunkowe zamknięcie roku 2018

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia pod koniec roku 2019 r.

Zalety szkolenia

Szkolenie ma charakter warsztatowy: łączy różnorodne techniki prezentacji trenera z pracą własną uczestników. Jest intensywne i praktyczne: każda z reguł bogato ilustrowana jest przykładami liczbowymi, najnowszymi interpretacjami i najciekawszymi wyrokami. 
Zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Materiały

Uczestnicy otrzymują pełen pakiet materiałów szkoleniowych. Ze względu na szeroki kontekst prezentowanych zagadnień, materiały nie tylko są wykorzystywane na zajęciach, ale także pozwalają na powrót do poruszanych tematów po zakończeniu szkolenia celem powtórzenia i utrwalenia zdobytej wiedzy.

Biegli rewidenci - samokształcenie

Biegli rewidenci mogą odbyć część obligatoryjnego doskonalenia zawodowego w ramach samokształcenia zawodowego. W ciągu 3-letniego okresu rozliczeniowego liczba godzin samokształcenia wynosi co najwyżej 48 godzin samokształcenia. (Rozporządzenie Ministra Finansów z 21 listopada 2014 r. w sprawie obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów).

Tematyka samokształcenia obejmuje: rachunkowość, rewizję finansową, podatki, wiedzę ogólnoekonomiczną, prawo (szczególnie prawo gospodarcze i finansowe), zagadnienia informatyczne, umiejętności miękkie, których posiadanie niezbędne jest do wykonywania czynności zawodowych biegłego rewidenta.

Udział w szkoleniach stacjonarnych zalicza taką liczbę godzin jaka jest podana na certyfikacie. W EY Academy of Business 1 dzień szkolenia = 8 godzin edukacyjnych.

Cena 1090,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.