Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Wynajem sal

Centrum szkoleniowe, wynajem sal konferencyjnych - Warszawa

Centrum konferencyjne

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych w budynku Focus w Warszawie. Nasze centrum konferencyjne, to 5 profesjonalnie przygotowanych sal, świetnie nadających się do organizacji szkoleń, konferencji, jak również innych, mniej formalnych spotkań.

Broszura z warunkami wynajmu sal szkoleniowych w budynku Focus jest do pobrania na dole strony.

Budynek Focus

Architektonicznie, jest to jeden z ciekawszych budynków w Polsce. Świetnie położony, przy Trasie Łazienkowskiej, 5 minut drogi od wszystkich systemów komunikacji miejskiej - linii autobusowych, tramwajowych i metra. Najbliższa stacja metra w Warszawie - Politechnika. Lotnisko znajduje się w odległości 15 minut jazdy samochodem, a dworzec kolejowy (Warszawa Centralna) w odległości 5 minut. Sprawdź dojazd do naszego centrum.

Wyposażenie sal szkoleniowych w Warszawie

Oprócz standardowego wyposażenia pomieszczeń oferujemy również dodatkowy sprzęt taki jak:

  • wielkoformatowe ekrany,
  • podwieszane projektory multimedialne,
  • nowoczesne mikrofony cyfrowe Shure,
  • nagłośnienie konferencyjne,
  • system transmisji tłumaczeń symultanicznych w podczerwieni.

Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale funkcjonują niezależnie od siebie. Układ pomieszczeń i ich wielkość oraz ilość miejsc siedzących w poszczególnych układach znajdą Państwo na schematach poniżej.

Sale szkoleniowe

Pliki do pobrania

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.