Beyond RPA – jak przejść od klasycznego Robotic Process Automation do hiperautomatyzacji (Hyperautomation) i Beyond – EY Academy of Business

Beyond RPA – jak przejść od klasycznego Robotic Process Automation do hiperautomatyzacji (Hyperautomation) i Beyond

Nagranie

Beyond RPA – jak przejść od klasycznego Robotic Process Automation do hiperautomatyzacji (Hyperautomation) i Beyond

Razem z postępem technologicznym, tradycyjne rozwiązania takie jak Automatyzacja Procesów Roboczych (RPA) ewoluują, wykorzystując nowinki technologiczne, aby generować jeszcze większe zyski dla organizacji. Podobne zmiany obserwuje się od kilku lat w obszarze RPA, który zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych. Zapraszamy serdecznie na nasz webinar, w trakcie którego omówimy transformację, jaką RPA przechodzi oraz korzyści, jakie może przynieść organizacjom.

Klasyczne RPA automatyzuje zarówno proste, jak i złożone procesy biznesowe w różnych działach organizacji. Często tego rodzaju automatyzacje przekładają się na różnorodne korzyści dla firmy. Przykładowo, mogą one pomóc w odciążeniu zespołów od monotematycznych zadań oraz skróceniu czasu potrzebnego na ich wykonanie. Dodatkowo, dzięki temu firma może zyskać przewagę konkurencyjną poprzez szybsze dostarczanie wyników klientom. W rezultacie, coraz więcej procesów poddawanych jest analizie pod kątem możliwości automatyzacji.

Jednak, jak to bywa w przypadku każdej technologii, RPA również ma swoje ograniczenia. Wyzwania te obejmują nieustrukturyzowane dane, fragmentację procesów oraz brak jednolitych formatów elektronicznych. Te czynniki powodowały, że wiele procesów, które mogłyby przynieść duże oszczędności po automatyzacji, zostało odrzuconych. Mimo wszystko procesy te nie zostały zapomniane, a obecnie, wraz z postępem technologicznym, nadchodzą ich „lepsze” czasy.

Webinar, o którym mowa, stanowi wstęp do programu szkoleniowego „Beyond RPA – od klasycznego RPA do hiperautomatyzacji”. Ten program to kompendium wiedzy oraz praktycznych narzędzi dla menedżera, który dąży do zrozumienia możliwości hiperautomatyzacji oraz chce poznać praktyczne narzędzia związane z tym obszarem.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szansa na wygranie wyjątkowej nagrody!