Courses and trainings for companies - Ernst & Young Academy of Business
menu
About us   The best trainers   Jarosław Okoń

The best trainers

Jarosław  Okoń

Jarosław Okoń

Jarek jest trenerem w EY Academy of Business od 2013 roku.

Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Katowicach oraz The Polish Open University/Oxford Brooks University w Warszawie.

Przez wiele lat pracował w firmach produkcyjnych na różnych stanowiskach w obszarze produkcyjnym i działach wspomagających. Był także odpowiedzialny za restrukturyzację firm i projekty „Green field”. Przez 3 lata pracował w firmie Ernst & Young jako Menedżer Projektu w zespole Doradztwa Biznesowego, specjalizując się w projektach skoncentrowanych na poprawę efektywności procesów biznesowych. Posiada doświadczenie we wdrażaniu i budowaniu kultury Toyota Production System, Lean Six Sigma i Teorii Ograniczeń. Poza działalnością w EY Academy of Business prowadzi także własną firmę doradztwa biznesowego, realizując projekty poprawy efektywności operacyjnej w firmach.

Jako trener specjalizuje się w tematach z zakresu Lean Six Sigma i Toyota Production System oraz zarządzanie zespołem.

Jarek uważa, że kluczowym elementem jest budowanie organizacji opartej o zdrowe i solidne zasady funkcjonowania biznesowego. Standaryzacja działania i działanie procesy to kluczowe elementy. Złe procesy będą negatywnie wpływać na ludzi i ich działanie w organizacji. Codzienne funkcjonowanie organizacji to podróż z ciągły usprawnianiem.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Zarządzanie projektem uruchomienia zakładu Printpack sp. z o.o. w Kutnie – Green Field.
2. Projekt reorganizacji spółki Masonite Polska sp. z o.o.
3. Uruchomienie procesu produkcji w Johnson Control – zakład metalowy
4. Projekt poprawy produktywności realizowany dla LG Innotek sp. z o.o.
5. Wdrożenie systemu IWS w zakładzie British American Tobbaco w AugustowieSzkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Lean Management&Toc Green Belt-Black Belt
  • Lean Management Executive Summary
  • Toyota Kata


Klienci o Jarku:
  • „Super zajęcia, praktyczne”
  • „Bardzo rozległa wiedza prowadzącego”
  • „Imponujące doświadczenie”

This website uses cookies which are stored on your computer. By continuing to browse this website you are agreeing to our use of cookies. Find out more by reading our privacy policy