Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Kontakt   Biura na świecie

Biura na świecie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Abu Dhabi

Hamadan Street 136
tel: +971 2 6277522
fax: +971 2 6273383
AbuDhabi@ae.ey.com
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj

Sheikh Zayed Road 9267
tel: +971 4 3324000
fax: +971 4 3324004
Dubai@ae.ey.com

Bahrajn

Bahrajn

Manama

Bahrain Commercial Complex. 140
tel: +97317535455
fax: +97 3 1753 5405
Manama@bh.ey.com

Kazachstan

Kazachstan

Ałmaty

Furmanov Street, 240G 480099
tel: 7 (3272) 58-5960
fax: 7 (3272) 58-5961
Aiman.Mangetayeva@kz.ey.com

Katar

Katar

Doha

Majlis Al Taawon Street 164
tel: +974 4457 4111
fax: +974 4441 4649
Doha@qa.ey.com

Rosja

Rosja

Moskwa

Sadovnicheskaya Nab. 77, bld. 1 115035
tel: 7 (495) 755-9700
fax: 7 (495) 755-9701
academy@ru.ey.com
Rosja

St. Petersburg

Morskaya Street, 23 190000
tel: 7 (812) 703-7800
fax: 7 (812) 703-7810
academy@ru.ey.com

Arabia Saudyjska

Arabia Saudyjska

Saudi Arabia

AlKhobar 31952 3795
tel: +96 6 3849 9500
fax: +96 6 3882 7224
alkhobar@sa.ey.com

Ukraina

Ukraina

Kijów

Khreshchatyk Street, 19A 01001
tel: 380 (44) 490-3000
fax: 380 (44) 490-3030
Nataliya.Kopylenko@ua.ey.com

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.