Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Aktualności   Aktualności   AKADEMIA GPW GROWTH

Rekrutacja do II edycji Akademii GPW Growth ruszyła!

Start programu: 16 października 2020

Program Akademii GPW Growth, to 120 godzin wykładów i spotkań, 10 sesji szkoleniowych, 8 miesięcy wytężonej nauki z zakresu przywództwa, kapitału i relacji. Program powstał, aby wspierać właścicieli, prezesów, członków zarządów i dyrektorów zarządzających MŚP w realizacji ich strategicznych celów. Kluczowym elementem tego procesu jest pozyskanie kompleksowej wiedzy z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą, ale także podnoszenie kompetencji finansowych i zarządczych oraz budowanie relacji biznesowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych. 

>> REJESTRACJA DO PROGRAMU <<

Czego możesz oczekiwać uczestnicząc w programie

Akademia GPW Growth będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i dostarczy Ci narzędzia, które przeniosą zarządzanie organizacją na wyższy poziom. Podczas zajęć uczestnicy dzielą się swoimi obserwacjami i doświadczeniem. Uczęszczając na sesje z ekspertami z określonych obszarów, poznasz ludzi, którzy mają duży wpływ na sprawy gospodarcze w Polsce, a nawet w Europie.

Filary Akademii „GPW Growth”

  • Wzrost – nowa energia w podejściu do biznesu.

  • Przywództwo – wzmacnianie kompetencji zarządczych. Wymiana dobrych praktyk.

  • Kapitał na rozwój – zrozumienie czynników tworzących wartość firmy. Poznanie mechanizmów funkcjonowania rynku kapitałowego i wyceny instrumentów finansowych.

  • Relacje – networking z kluczowymi przedstawicielami świata polskiego biznesu, promocja własnej firmy w prestiżowym środowisku.

Zakres

Akademia GPW Growth to program nastawiony na rozwój umiejętności menedżerskich, a przez to na rozwój firm. Motywem przewodnim jest wartość, która płynie z kapitału, ale też wartość z kapitału ludzkiego, procesów, czy trafnych decyzji menedżerskich. 

Formuła

Akademia składa się z dziesięciu dwudniowych sesji z częściami wykładowymi i warsztatowymi (każda poświęcona innym zagadnieniom związanym z rozwojem i budowaniem wartości firmy) oraz stałych bloków zajęć realizowanych we współpracy z praktykami biznesu i partnerami projektu („Godzina z ekspertem”, „Narzędziownia”), wykraczających poza ramy programowe i realizowanych również jako dodatkowe spotkania inspiracyjno – networkingowe.

Korzyści

  • możliwość zaimplementowania nowych rozwiązań z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, procesami czy ryzykiem,
  • praktyczne umiejętności podnoszące wartość oraz konkurencyjność firmy,
  • przygotowanie do działania w zmieniających się warunkach mikro oraz makroekonomicznych,
  • nowe kontakty w środowisku profesjonalistów biznesu i finansów,
  • wiedza dotycząca źródeł finansowania innowacyjnych projektów oraz ułatwiająca proces wejścia na giełdę.

Kontakt

Jakub Zenkner, Relationship Manager, GPW SA | tel. 725 160 606 | Jakub.Zenkner@gpw.pl
Sylwia Kacprzak, Opiekun szkoleń ze strony EY Academy of Business | 508 018 327 | Sylwia.Kacprzak@pl.ey.com

I edycja Akademii GPW Growth

Za nami uroczystość rozdania dyplomów pierwszej edycji Akademii GPW Growth.
W ciągu 8 miesięcy uczestnicy zostali zainspirowani do tworzenia wartości dla właścicieli, klientów, pracowników i społeczeństwa. Dostali też pakiet skutecznych narzędzi pozwalających zarządzać poprzez wartość i wartości. Oto fotorelacja z uroczystości:

           

           

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.