Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   O nas   Referencje

Referencje - przeczytaj opinie naszych absolwentów

EY Academy of Business numerem 1 wśród firm szkoleniowych w dziedzinie finansów i prawa - wg rankingu 2014 Klubu Menedżerów HR.

Mamy setki zadowolonych absolwentów - oto, co wybrani z nich mówią o naszych szkoleniach:

ACCA - jak zacząć

"Znakomici prowadzący, wysokiej jakości materiały, niezawodne wsparcie organizacyjne. Wszystko to wpływa na unikalność programu ACCA (oferowanego przez EY Acadamy of Business). Sposób nauczania wpasowany jest w charakter kwalifikacji, łączącej ze sobą dogłębną wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne. Zajęcia uwypuklają sposoby radzenia sobie z zadaniami, przez co uczestnik nie jest zaskakiwany podczas sesji egzaminacyjnej. Ważnym aspektem jest możliwość poznania innych uczestników programu, dzielących nasze zainteresowania i aspiracje.  "
Michał Sajko, Finanse i zarządzanie w biznesie,
Program SGH we współpracy z EY
"Poziom programu, jak i wykładów oceniam wysoko. Podejście do prezentacji materiału oparte przede wszystkim na przykładach i zadaniach umożliwia zrozumienie skomplikowanych teoretycznie zagadnień. Uważam, że polskie uczelnie ekonomiczne mają w tym obszarze sporo do nadrobienia."
Rafał Wojtkowiak, Financial Controller,
Unicom Bols Group
"ACCA to rewelacyjny program, który pozwala osobom niedoświadczonym od początku ukształtować swoją osobę pod względem biznesu i finansów, natomiast osobom mającym już pewien bagaż doświadczeń nabrać nowego, świeżego spojrzenia."
Dariusz Gafka, Financial & Strategic Planning Director,
MMC Car Poland
"...zdobycie kwalifikacji oznacza włączenie do grona osób, stosujących jednolite standardy etyczne i zawodowe. Dla potencjalnych pracodawców fakt ten znacznie podnosi wartość kandydata."
Marcin Szczepański, Dyrektor Działu Corporate Treasury,
SIEMENS sp. z o.o.
"Decyzja o podjęciu studiów ACCA jest krokiem milowym w karierze zawodowej osób zarządzających finansami lub mającymi takie plany. Kursy (...) E&Y Academy of Business uczą m.in. optymalnych technik egzaminacyjnych.""
Tomasz Zadroga, Dyrektor Operacyjny,
Adidas Poland sp. z o.o.
"Program ACCA jest dosyć intensywny, i oprócz księgowości, raportowania, audytu, kontrolingu finansowego obejmuje również dziedziny zarządzania finansami firmy i planowania strategicznego. Aby taką ilość materiału szybko sobie przyswoić, i co najważniejsze szybko zdać egzaminy, przydaje się dobre przygotowanie, które zapewnia uczestnictwo w kursach."
Robert Brzoza, Doradca Inwestycyjny,
Commercial Union (Investment Management)
"Kursy prowadzone przez E&Y Academy of Business (…) uczą optymalnego podejścia, koncentrując się na technice skutecznego zdawania egzaminów przy ograniczonych możliwościach czasowych."
Michał Gmytrasiewicz, Kontroler Finansowy,
L`Oreal Polska
"Dlaczego ACCA? ... dyplom ACCA stanowi gwarancję solidnej wiedzy, szczególnie w zakresie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz nowoczesnego zarządzania finansami przedsiębiorstw. Dlaczego Ernst & Young Academy of Business? ... naprawdę wiedzą, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas nauki i w prosty sposób przekazują tę wiedzę swoim studentom."
Grzegorz Gałązka, Financial Controller & Treasurer,
Thomson Multimedia Polska sp. z o.o. Technicolor Division
"(...) Nie ma wątpliwości iż ACCA znacznie przewyższa programy oferowane przez polskie uczelnie (w tym programy MBA). Szczególnie cenna jest wiedza z zakresu audytu i standardów rachunkowości, bazująca na wieloletnich doświadczeniach krajów zachodnich. EY Academy of Business ma bardzo dobrych i skutecznych wykładowców, bez których pomocy na pewno miałabym trudności ze zdaniem w terminie wszystkich egzaminów."
Aleksandra Sieklucka-Hawro, Dyrektor Finansowy,
Transsystem SA

Akademia Menedżera

"Chciałabym podziękować za szkolenie i jeszcze raz wyrazić swoje ogromne zadowolenie. Jestem pod wrażeniem doświadczenia, kompetencji prowadzących oraz dobranej metodyki opartej na ćwiczeniach, które zapadają w pamięć. To było najlepsze szkolenie z zakresu ‘soft skills’ na jakim byłam i korzystam z nabytej wiedzy na co dzień. Polecam szkolenie moim kolegom w pracy, sama chciałabym uczestniczyć w kolejnych. "
Agnieszka Kozek, iTrade (Rbox/IG) Application Manager, Basware AU&NZ Application Manager (ad interim),
ABB Business Services Sp. z o.o.

Audyt wewnętrzny

"Dobrze uczyć się od kogoś, kto lubi swoją pracę. Dziękuję"
Uczestnik szkolenia "Audyt wewnętrzny", styczeń 2016

CFA®

"(...) Globalna rozpoznawalność tytułu CFA stwarza sporo możliwości planowania kariery w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego i finansowego, zarządzania instrumentami pochodnymi itp. Szkolenia organizowane przez E&Y Academy of Business były intensywne i omawiały zagadnienia z zakresu analizy inwestycyjnej, oceny papierów wartościowych, zarządzania funduszem czy doradztwem inwestycyjnym. Podczas studiów magisterskich nikt nawet nie wspominał o tak zaawansowanych instrumentach finansowych. W programie CFA duże znaczenie miało również poznanie zasad etyki w aspekcie zarządzania inwestycjami. (...)"
Marcin Adamczyk, Fixed Income Portfolio Manager,
Dexia Bank Belgium

International Finance - studia podyplomowe

"International Finance has been a pleasure: I now like finance even more! You have helped me to get a promotion and finally I understand what double entry is. I work in an international company and I must admit that since taking International Finance I have become more confident in talking with my UK boss. As for the online sessions – thanks to multiple screens, notes and chat – these were the best virtual & multicultural meetings I’ve ever had. "
Sylwia Karolczyk, Finance Coordinator,
OC&C Strategy Consultants
"Studia International Finance mogę polecić każdemu, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie finansów, jak i osobom, które zaczynają z nimi przygodę od zera. Przystępna forma wykładów pozwala zgłębić wiedzę w wielu tematach dotyczących zarówno aspektów księgowych, jak i strategii oraz modeli finansowych. Dzięki temu, że studia prowadzone są w języku angielskim - przyswojona wiedza jest bardzo przydatna w pracy w środowisku międzynarodowym. Anglojęzyczna forma wykładów nie powinna nikogo przerażać - całość przedstawionych informacji można utrwalić i ponownie przeanalizować dzięki odpowiednio przygotowanym materiałom."
Kamil Kosiarski, Business Development Manager,
Modus Energy

MSSF - Warsztaty

""(...) W mojej kilkunastoletniej karierze zawodowej, było to najlepiej prowadzone i zorganizowane szkolenie.""
Danuta Gorzkowska, Kierownik Biura Controllingu,
Amica Wronki S.A.

PROFITQUEST - Symulacja biznesowa o charakterze strategiczno-finansowym

"Dzięki symulacji ProfitQuest uczestnicy zdali sobie sprawę, jak ważne w prowadzeniu własnej firmy jest utrzymanie płynności oraz że duża sprzedaż nie zawsze oznacza duże zyski. Zdecydowanie rekomenduję ten warsztat Dyrektorom Sprzedaży. Po co? By uświadomili sobie, że częsta walka o udział w rynku i o wyższą pozycję w rankingu zaciera nam obraz rentowności sprzedaży, zwłaszcza relacji kosztów do generowanych dochodów. Ten warsztat pomógł mi spojrzeć z innej perspektywy na zarządzany przeze mnie biznes. "
Bartosz Jamróz, Dyrektor Departamentu,
Eurobank
"Dzięki grze, uczestnicy doświadczyli większości uwarunkowań ekonomicznych i rynkowych funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego. Nauczyli się sporządzać i analizować podstawowe sprawozdania finansowe. Uczestnictwo w grze jest bardzo korzystne dla pracowników zarządzających produkcją, logistyką, które umożliwia poznanie pozostałych mechanizmów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wartością jest również poznanie podstaw wyznaczania strategii działania przedsiębiorstwa, a w szczególności optymalizacji produkcji i ścieżek rozwoju przy zdefiniowanych możliwościach finansowych i posiadanych analizach rynkowych. "
Janusz Adamczyk, Prezes Zarządu,
KGHM Ecoren SA
"W ramach cyklu „Finanse dla niefinansistów” poznawaliśmy teorię, później swobodnie wykorzystaliśmy ją i przetrenowaliśmy w symulacji ProfitQuest, czyli w bez mała realnym świecie. Grający poznali zasady funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, mogli docenić znaczenie poszczególnych działów i wcielić się w role, w których na co dzień nie występują i spojrzeć na firmę na przykład z perspektywy dyrektora finansowego. Warsztat zarekomendowałbym każdemu, kto pełni kierowniczą rolę w swojej organizacji. Mnie pomógł on patrzeć na naszą firmę oczami prezesa, bo dzięki grze mogłem w praktyce i w bezpiecznych warunkach przyjrzeć się zasadom funkcjonowania firmy i sposobu generowania przez nią zysku. "
Jerzy Urbański, Dyrektor Fabryki,
Polska Woda sp. z o.o

Warsztaty: jak napisać wartościowe sprawozdanie z audytu

"... brałam udział w 3 szkoleniach zorganizowanych przez EY Academy of Business. Były to "Audyt wewnętrzny", "Planowanie zadania audytowego" oraz "Pisanie sprawozdań z audytu wewnętrznego". ... Szkolenia miały bardzo wysoki poziom merytoryczny, również najwyższe umiejętności osób je prowadzących, ze szczególnym uwzględnieniem głębokiej wiedzy i doświadczenia Pani Katarzyny Włodarskiej. Przedmiot audytu wewnętrznego jest bardzo trudny i złożony, jednak ww. szkolenia w znaczący sposób odpowiadają na potrzeby rozwijania umiejętności pośród osób pracujących w tym zawodzie. Chętnie będę uczestniczką kolejnych, szkoleń organizowanych przez EY Academy of Business. "
Arletta Sykulska-Rais, uczestniczka szkolenia

Zarządzanie projektami - Certyfikowany Project Manager

"Podczas szkolenia poznałam metody, które mogłam od razu zastosować w praktyce. Okazały się nieocenione, szczególnie, gdy w realizacji było kilka projektów jednocześnie. Udział w programie to zdecydowanie dobra decyzja i dobrze wykorzystany czas!"
Justyna Moniak, Departament Funduszy Strukturalnych,
DGA SA

Zarządzanie ryzykiem

"Komunikacja i wiedza na wysokim poziomie. Umiejętność słuchania, umiejętność mówienia. Bardzo empatyczny trener. Udział w szkoleniu to była przyjemność."
Uczestnik szkolenia "Zarządzanie ryzykiem", jesień 2015

Projekty specjalne - Szkolenia zamknięte

"Program szkoleniowy organizowany przez Stowarzyszenie FIMA oceniamy bardzo wysoko, głównie z uwagi na fakt, iż zajęcia były prowadzone przez profesjonalnych trenerów, którzy poza niesamowitym doświadczeniem i znajomością zagadnień potrafili przekazać wiedzę w sposób przystępny dla wszystkich oraz dodatkowo dzielili się z uczestnikami swoim doświadczeniem w ramach omawianych zagadnień. Uważamy, że takich programów szkoleniowych powinno być w naszym regionie więcej.

Przygotowany przez Stowarzyszenie FIMA projekt przebiegał sprawnie oraz bardzo profesjonalnie pod względem organizacyjnym. Wszyscy uczestnicy byli na bieżąco informowani o aktualnych wydarzeniach oraz otrzymywali przed każdymi zajęciami materiały szkoleniowe, stanowiące kompendium wiedzy, zawierające wiele przykładów liczbowych. Wszelkie pytania i niejasności były wyjaśniane przez trenerów w trakcie zajęć.

Z czystym sumieniem rekomendujemy udział w podobnym projekcie osobom, które chcą poszerzać swoją wiedzę. "
Marta Recław, Katarzyna Suszek, MILEX sp. z o.o.
"Przez kilka ostatnich miesięcy miałam przyjemność uczestniczyć w programie szkoleniowym „Region wiedzy-region szans: profesjonalny finansista z międzynarodowymi kwalifikacjami szansą dla przedsiębiorców i pracowników”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie FIMA. Było ono odpowiedzią na moją potrzebę ugruntowania posiadanej już wiedzy, ale jednocześnie pozwoliło też zgłębić zagadnienia, z którymi dotychczas nie miałam bliżej do czynienia. Moja wysoka ocena tego programu wynika również z tego, że zajęcia były prowadzone przez profesjonalnych trenerów, będących świetnymi dydaktykami, ale przede wszystkim praktykami, dzielącymi się z nami swoim doświadczeniem. "
Bożena Biernacka, Sonion Polska sp. z o.o.
"Szkolenie, w którym miałam przyjemność być uczestnikiem, moim zdaniem przygotowano profesjonalnie. Strona praktyczna, jak i merytoryczna były na wysokim poziomie dzięki umiejętnościom i doświadczeniu, jakim wykazywali się trenerzy. Żadne zagadnienie nie było im obce. Potrafili udzielić odpowiedzi na każde zadane pytanie. Pomoce naukowe otrzymywaliśmy już na kilka dni przed wyznaczonym terminem zajęć.
Z całą pewnością wszyscy wynieśliśmy bardzo dużą wiedzę dotycząca regulacji międzynarodowych w zakresie rachunkowości, a także w zakresie finansów przedsiębiorstwa czy analizy finansowej. Możemy teraz pewniej poruszać się w tych dziedzinach oraz wykorzystywać zdobytą mądrość do rozwiązywania zawiłych kwestii, które pojawiają się co dzień na naszej zawodowej ścieżce. "
Katarzyna Pokrywińska, Sapere Aude sp.z o.o
"Prowadzący szkolenie „Region wiedzy – region szans” cały czas udowadniali dogłębną znajomość teoretyczną i praktyczną prezentowanych zagadnień. Wysoki poziom szkolenia uwidocznił mi konieczność stałego podnoszenia wiedzy zawodowej i kwalifikacji.
Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane również od strony organizacyjnej. Materiały szkoleniowe były dla mnie dużą pomocą we wdrażaniu pomysłów i zasad, o których dowiedziałam się na szkoleniu. Stanowią ciekawe podsumowanie wiedzy przekazanej przez prowadzących, jak również przypomnienie zakresu szkolenia.
Mam nadzieję, że szkolenia tego typu będą w przyszłości organizowane przez Stowarzyszenie, a ja będę mogła w nich uczestniczyć."
Dorota Stańko, NordSped sp. z o.o.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.