Spojrzenie w przyszłość: rola sztucznej inteligencji w walce z cyberzagrożeniami – EY Academy of Business

Spojrzenie w przyszłość: rola sztucznej inteligencji w walce z cyberzagrożeniami

Nagranie

Spojrzenie w przyszłość: rola sztucznej inteligencji w walce z cyberzagrożeniami

W dzisiejszych czasach, gdy technologia stanowi integralną część naszej codzienności, firmy mierzą się z coraz bardziej zaawansowanymi atakami cybernetycznymi.

Kluczową rolę w operacjach i procedurach związanych z cyberbezpieczeństwem odegra sztuczna inteligencja. Chociaż holistyczne podejście jest niezbędne, obecne działania związane z cyberbezpieczeństwem obejmują tak szeroki zakres, że organizacje nie mogą polegać wyłącznie na ludziach. Dlatego właśnie AI staje się tak istotnym elementem w procesie wykrywania i zwalczania zaawansowanych zagrożeń, a wykorzystanie możliwości uczenia maszynowego wydaje się być przyszłością tej dziedziny.

Z przyjemnością zapraszamy na darmowy webinar, który organizujemy we współpracy z CQURE Academy, wiodącą organizacją, która dzieli naszą pasję do cyberbezpieczeństwa i pomaga firmom w chronieniu swoich danych. Kursy CQURE Academy są oparte na wiedzy przeniesionej wprost z „pola bitwy” – instruktorzy to eksperci ds. cyberbezpieczeństwa, którzy świadczą pracę consultingową na co dzień.

Podczas tej prelekcji wybitna ekspertka i CEO CQURE Paula Januszkiewicz wyjaśni, jak przy pomocy sztucznej inteligencji można zabezpieczać stanowiska pracy pracowników, aby ci mogli skupić się na bardziej produktywnych zadaniach. Omówione zostaną różne sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie, a także często spotykane wątpliwości dotyczące AI.

Dołącz do webinaru „Spojrzenie w przyszłość: Rola sztucznej inteligencji w walce z cyberzagrożeniami”, aby zrozumieć strategiczną rolę sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie. Dowiesz się, jak można wykorzystać AI do zapobiegania, wykrywania i zwalczania zagrożeń. Każdego dnia hakerzy rosną w siłę, dlatego nie ma czasu do stracenia!

Prowadząca:
Paula JanuszkiewiczSecurity Expert, Penetration Tester and Trainer, Microsoft MVP and Microsoft Regional Director.
Paula jest światowej klasy ekspertką w dziedzinie cyberbezpieczeństwa z ponad 18-letnim doświadczeniem w pentestingu, konstruowaniu architektury oraz prowadzeniu szkoleń i kursów. Jako ceniony autorytet w swoim polu, ma na koncie wystąpienia na największych światowych branżowych konferencjach takich jak RSA, Black Hat, GISEC, AISA czy GITEX, często jest wybierana najlepszym mówcą konferencji, prowadzi także keynotes na największych wydarzeniach na świecie, m.in. na RSA USA.

Każdego roku Paula i jej Zespół niestrudzenie pracują, by zapewniać usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa dla klientów CQURE. Dodatkowo z ramienia CQURE Academy organizuje liczne programy podnoszące świadomość o konieczności zabezpieczania firm przed cyberatakami. Jest także członkiem Technical Advisory Board w Royal Bank of Scotland/Natwest.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Raport: Przywódca przyszłości – Jak zmieni się rola lidera w erze sztucznej inteligencji?

Odkryj Przyszłość Przywództwa w Erze AI.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szansa na wygranie wyjątkowej nagrody!