Paula Januszkiewicz – EY Academy of Business

Paula Januszkiewicz - trenerka

Założycielka i CEO CQURE

Paula Januszkiewicz jest założycielką i CEO CQURE Inc. oraz CQURE Academy. Jest również Enterprise Security MVP, honorowym dyrektorem regionalnym Microsoft na Europę Środkowo-Wschodnią oraz światowej klasy ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa doradzającym klientom na całym świecie.

W 2017 roku ukończyła Harvard Business School. Jest w pełni oddana swojej firmie, mając głębokie przekonanie, że pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu. Jej nastawione na jakość podejście, niezwykła dbałość o szczegóły i rozgłos podczas wystąpień konferencyjnych sprawiły, że CQURE, na swoim wczesnym etapie, wprowadziło firmę w niekończący się świat hacków, kryminalistyki, kradzieży danych i innych wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Paula założyła CQURE w 2008 roku i od tego czasu kontynuuje budowanie profesjonalnego wizerunku zespołu i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa, obecnie posiadając i zarządzając oddziałami CQURE w Nowym Jorku (USA), Dubaju (ZEA) i Zug (Szwajcaria), z siedzibą główną w Warszawie (Polska). Obecnie wyjątkowa jakość zespołu CQURE, unikalna wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa, duże doświadczenie, jak również doskonałe umiejętności są bardzo poszukiwane na rynku przedsiębiorstw.

Paula posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, wykonując testy penetracyjne, doradzając w zakresie architektury oraz prowadząc szkolenia i seminaria. Wykonała setki projektów związanych z bezpieczeństwem, w tym dla organizacji rządowych i dużych przedsiębiorstw, jednocześnie będąc topowym mówcą i keynote speakerem na wielu popularnych konferencjach, w tym Microsoft Ignite (oceniona jako No. 1 Speaker wśród 1100 mówców na konferencji z 26000 uczestników), RSA (w 2017 roku w San Francisco jej sesja była jedną z 5 najgorętszych sesji), Black Hat, TechEd North America, TechEd Europe, TechEd Middle East, CyberCrime itp., gdzie często jest oceniana jako No. 1 speaker. Jej prezentacje gromadzą tysiące osób. W 2019 roku prezentacja Pauli została uznana za najlepszą na Black Hat Asia 2019 Briefings!

Paula tworzy również programy zwiększające świadomość w kwestiach bezpieczeństwa dla różnych organizacji, w tym sesje dla najwyższego kierownictwa (telekomunikacja, banki, rząd itp.). Jest pasjonatką dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Prywatnie lubi pracować ze swoim zespołem badawczym, przekształcając wyniki swoich badań w autorskie, wiodące szkolenia i narzędzia wykorzystywane w praktyce przy projektach. Napisała książkę o Threat Management Gateway i obecnie pracuje nad kolejną… Ostatnio Paula została członkiem Technical Advisory Board w Royal Bank of Scotland – pomagając w utrzymaniu bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie!

Paula otrzymała dostęp do kodu źródłowego systemu Windows, co jest zaszczytem, który spotkał tylko kilka osób na świecie! Paula cierpi, gdy nic nie robi – każdego roku odbywa ponad 215 lotów, aby świadczyć usługi w kwestiach bezpieczeństwa dla międzynarodowych organizacji i przedsiębiorstw. Zawsze możecie spodziewać się przemyślanych pomysłów i ciekawych argumentów!


 

Highest Level Certifications:

1. Microsoft Regional Director

2. Enterprise Security MVP

3. Certified trainer (MCT) and Microsoft Security Trusted Advisor

4. CQURE Academy Security Master

5. Certified Ethical Hacker (CEH)