Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę – EY Academy of Business

Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę

Nagranie

Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje, ale nie jesteś przekonany do tradycyjnych programów takich jak studia podyplomowe czy MBA? Obawiasz się, że duża część wiedzy dostępnej w programach edukacyjnych nie jest już po prostu aktualna w dynamicznie zmieniającym się świecie? Stawiasz na praktyczne rozwiązania, które kreują realną wartość?

W takim razie Akademia GPW Growth jest rozwiązaniem dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego będziesz miał okazję przekonać się, jakie możliwości daje udział w Akademii.

Podczas spotkania będziesz miał okazję dowiedzieć się:

Dlaczego Akademia GPW Growth?
Dowiedz się o unikalnym podejściu opartym o elastyczny program, który odzwierciedla realia dzisiejszego biznesu i praktycznym know-how GPW.

Jakie korzyści płyną z udziału w programie?
Uczestnictwo w programie zapewnia wiele korzyści, takich jak możliwości networkingu, nabycie specjalistycznej wiedzy i poznanie praktycznych realiów wprowadzania firmy na giełdę.

Akademia GPW Growth to unikalny program szkoleniowy, który jest skoncentrowany na doskonaleniu umiejętności menedżerskich oraz dostarczeniu uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą. Stworzony wspólnie przez EY Academy of Business i Giełdę Papierów Wartościowych (GPW). Świetne podłoże merytoryczne połączone z praktycznym podejściem i naciskiem na aktualność nabywanej wiedzy, jest on doskonałą alternatywą do tradycyjnych programów takich jak MBA. Sprawdź program Akademii.

Weź udział w webinarium i przekonaj się, dlaczego Akademia GPW jest dobrym wyborem dla Ciebie. Dołącz do nas już 18 września o godzinie 14:00.

Prowadzący:
Tomasz Marciniuk – Dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu GPW

Uczestnicy: 
Ewa Opolska – Trenerka EY Academy of Business. Ekspertka w dziedzinach projektowania i wdrażania kompleksowych programów rozwoju kompetencji menedżerskich.
Dariusz Mejszutowicz – Wicedyrektor Dział Rynku Pierwotnego GPW
Piotr Wojtaszek – Prezes NBS Communications Sp. z o.o.
Marcin Andrzejewski – Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu oraz Absolwent IV edycji Akademii GPW Growth

Masz pytania? Skontaktuj się:
Tomasz Jakubiak | +48 517 882 361 | tomasz.jakubiak@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Zaawansowane czytanie sprawozdań finansowych

Skuteczna i wnikliwa analiza sprawozdań finansowych ma kluczowe znaczenie przy ocenie kondycji fi...

Tempo Menedżera – znajdź własne tempo