Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę – EY Academy of Business

Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę

Nagranie

Akademia GPW Growth – inwestycja w wartościową wiedzę

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje, ale nie jesteś przekonany do tradycyjnych programów takich jak studia podyplomowe czy MBA? Obawiasz się, że duża część wiedzy dostępnej w programach edukacyjnych nie jest już po prostu aktualna w dynamicznie zmieniającym się świecie? Stawiasz na praktyczne rozwiązania, które kreują realną wartość?

W takim razie Akademia GPW Growth jest rozwiązaniem dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego będziesz miał okazję przekonać się, jakie możliwości daje udział w Akademii.

Podczas spotkania będziesz miał okazję dowiedzieć się:

Dlaczego Akademia GPW Growth?
Dowiedz się o unikalnym podejściu opartym o elastyczny program, który odzwierciedla realia dzisiejszego biznesu i praktycznym know-how GPW.

Jakie korzyści płyną z udziału w programie?
Uczestnictwo w programie zapewnia wiele korzyści, takich jak możliwości networkingu, nabycie specjalistycznej wiedzy i poznanie praktycznych realiów wprowadzania firmy na giełdę.

Akademia GPW Growth to unikalny program szkoleniowy, który jest skoncentrowany na doskonaleniu umiejętności menedżerskich oraz dostarczeniu uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą. Stworzony wspólnie przez EY Academy of Business i Giełdę Papierów Wartościowych (GPW). Świetne podłoże merytoryczne połączone z praktycznym podejściem i naciskiem na aktualność nabywanej wiedzy, jest on doskonałą alternatywą do tradycyjnych programów takich jak MBA. Sprawdź program Akademii.

Weź udział w webinarium i przekonaj się, dlaczego Akademia GPW jest dobrym wyborem dla Ciebie. Dołącz do nas już 18 września o godzinie 14:00.

Prowadzący:
Tomasz Marciniuk – Dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu GPW

Uczestnicy: 
Ewa Opolska – Trenerka EY Academy of Business. Ekspertka w dziedzinach projektowania i wdrażania kompleksowych programów rozwoju kompetencji menedżerskich.
Dariusz Mejszutowicz – Wicedyrektor Dział Rynku Pierwotnego GPW
Piotr Wojtaszek – Prezes NBS Communications Sp. z o.o.
Marcin Andrzejewski – Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu oraz Absolwent IV edycji Akademii GPW Growth

Masz pytania? Skontaktuj się:
Tomasz Jakubiak | +48 517 882 361 | tomasz.jakubiak@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.