Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Sprzedaż i negocjacje   Akademia Sprzedaży

Akademia Sprzedaży 4.0

Brak wolnych miejsc do grup: 9-10 kwietnia oraz 13-15 maja 2019 r.

Nowe terminy podamy wkrótce!  

Czy wiesz, że 91% klientów twierdzi, że referencje są dla nich ważne. Mimo to tylko 11% handlowców prosi o wystawienie referencji (Źródło: Dale Carnegie). 80% transakcji wymaga 5 kolejnych kontaktów po pierwszym spotkaniu. 44% sprzedawców podejmuje tylko jedną próbę po pierwszym spotkaniu (Źródło: The Marketing Donut).

Po ukończeniu pięciodniowego programu Absolwenci Akademii Sprzedaży są przygotowani do realizowania zadań sprzedażowych w terenie i posiadają instrumenty do ciągłego podnoszenie swoich umiejętności. Potrafią także realnie oceniać szanse sprzedażowe, planować i kontrolować swoje postępy,  efektywnie organizować czas swojej pracy oraz dobrze wykorzystywać dostępne środki i możliwości. Wiedza i umiejętności zdobyte w ramach Akademii Sprzedaży pozwalają na lepsze wykorzystanie czasu menedżerów, którzy nie muszą wyjaśniać podstawowych pojęć, zależności rynkowych i parametrów  i mogą natychmiast zająć się wdrażaniem  do realizacji celów sprzedażowych. Akademia Sprzedaży znacznie przyspiesza proces wdrażania nowych pracowników do zadań sprzedażowych, z powodzeniem zastępuje podstawowe wewnętrzne szkolenia ogólno sprzedażowe i pozwala skoncentrować się na podnoszeniu kwalifikacji specyficznych dla branży czy firmy w ramach coachingu lub treningu „on the job”.

Program:

  • Nowoczesne planowanie działań w sprzedaży i zarządzanie energią własną
  • Trening nowoczesnych taktyk sprzedaży doradczo-eksperckiej
  • Ekskluzywny doradca handlowy. Sprzedaż bez sprzedaży
  • Perswazja i wywieranie wpływu w sprzedaży
  • Negocjacje doskonałe – jak osiągać cele w negocjacjach?

Więcej informacji na dole strony. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.