Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   US GAAP - amerykańskie standardy rachunkowości   MSSF a US GAAP - 2-godz. warsztaty

MSSF a US GAAP - główne różnice

Nowy termin zostanie podany

Cena: 195 zł netto
Szkolenie ONLINE LIVE w języku angielskim.

Ocena i stosowanie standardów amerykańskich (US GAAP) w zakresie, w jakim różnią się one od Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Wypróbuj również kursy e-learning!

 • Dla kogo?
 • Cele i korzyści
 • Program
 • Termin i miejsce
 • Trenerzy
 • Kontakt
 • Punkty edukacyjne
 • Pobierz program w PDF

Kurs jest przeznaczony dla osób, które już posiadają wiedzę na temat standardów MSSF lub US GAAP, a obecnie muszą ją poszerzyć w dodatkowym zakresie. Szkolenie koncentruje się na najważniejszych różnicach. Ze względu na zmiany w ramach regulacyjnych, sporządzenie wyczerpującej listy wszystkich różnic jest niemożliwe.

Ocena i stosowanie standardów amerykańskich (US GAAP) w zakresie, w jakim różnią się one od Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Istnieje możliwość podania odpowiedzi na pytania klientów podczas szkolenia - prosimy o przesłanie pytań na przynajmniej pięć dni przed szkoleniem na adres academyofbusiness@pl.ey.com.

Dla firm

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego na indywidualne zamówienie klienta.

Podczas webinaru omówimy główne różnice między MSSF a US GAAP, m.in.:

 • Prezentacja sprawozdań finansowych
 • Rzeczowy majątek trwały
 • Wartości niematerialne

Termin: Nowa data zostanie podanna

Miejsce: ONLINE LIVE

Cena: 44 Euro net / 195 zł netto

Brian Connolly, FCA, ACMA

Brian współpracuje z EY Academy of Business od 1998 roku.

Uzyskał wykształcenie w University Collage Dublin w Irlandii. Dysponuje trzema profesjonalnymi kwalifikacjami księgowymi: biegłego księgowego (ACA), księgowego kosztów i zarządzania kosztami (ACMA) oraz doradcy ds. podatków (AITI).


Od 1985 roku pracuje w renomowanych instytucjach audytorskich oraz doradztwa finansowego. Początkowo w BDO Binder Hamlyn, następnie w Ernst & Young Audit. Prowadzi szkolenia przygotowawcze do egzaminów na różnego typu kwalifikacje międzynarodowe nie tylko dla pracowników Ernst & Young ,ale również dla klientów zewnętrznych z wielu sektorów polskiej gospodarki.

Brian prowadzi szkolenia przygotowujące do egzaminów ACCA od 1996 roku. Jest również autorem wielu programów szkoleniowych, m.in. 12-dniowego programu na temat MSSF. Od 2001 roku jest trenerem szkoleń z zakresu amerykańskich standardów rachunkowości US GAAP, których program jest również jego autorstwa. Prowadzi także zajęcia z wybranych tematów wspólnego programu studiów podyplomowych EY Academy Of Business i SGH - International Finance.

Brian miał okazję prowadzić szkolenia nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach Europy jak Węgry czy Rosja oraz wielu krajach Bliskiego Wschodu, między innymi w Kuwejcie, Bahrajnie czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

E-mail do koordynatora szkolenia

Zapraszamy do kontaktu: Aleksandra Trych | tel. +48 505 171 636 | aleksandra.trych@pl.ey.com

CPD (Continuing Professional Development) - nasze szkolenia spełniają wymogi międzynarodowych organizacji zawodowych (ACCA, IIA) dotyczące dalszego kształcenia ich członków.