Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Finanse   Praktyka wyceny spółek - kurs w j. angielskim

Praktyka wyceny spółek

To szkolenie prowadzone jest w jęz. angielskim. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Najbliższy termin: 9-10 listopada 2021
Cena: 2300 zł netto

Jeśli szukasz szkoleń z tej tematyki w języku polskim, zapraszamy na kurs Praktyka wyceny spółek – warsztaty z wykorzystaniem arkusza Excel

  • Termin i miejsce
  • Trenerzy
  • Cena
  • Kontakt

Data i miejsce

  • 9-10 listopada 2021 | Online

Milena Olszewska-Miszuris, CFA, FCCA, FSA Credential-holder

Milena rozpoczęła współpracę z EY Academy of Business w 2018.

Milena to praktyk wycen oraz analizy finansowej i niefinansowej z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Posiada trzy prestiżowe międzynarodowe tytuły: CFA (Chartered Financial Analyst), ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz FSA Credential (Fundamentals of Sustainability Accounting) wydawany przez SASB (Sustainability Accounting Standards Board).

Karierę zawodową rozpoczęła w międzynarodowej firmie doradczej Ernst & Young. Przez dziesięć lat była analitykiem spółek giełdowych w międzynarodowych biurach maklerskich. Wielokrotnie nagradzana za swoją wiedzę, spostrzeżenia oraz wyczucie rynkowe zarówno w kraju (tytuł Analityka Roku przyznany przez Giełdę Papierów Wartościowych i gazetę Parkiet, kilkukrotna zwyciężczyni rankingu analityków gazety Parkiet w kategorii sektor TMT i detaliczny) jak i za granicą (wielokrotna laureatka międzynarodowego rankingu Extel w kategorii najlepszy analityk w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i najlepszy analityk spółek detalicznych).

Obecnie prowadzi butikową spółkę doradczą, wspierającą zarządy w kwestiach związanych z budowaniem wartości, raportowaniem finansowym i niefinansowym, wyceną oraz relacjami inwestorskimi. Pełni też funkcję Wiceprezesa CFA Society Poland i jest członkinią Stowarzyszenia Niezależnych Członków Rad Nadzorczych. Ponadto, zasiada w Komitecie ds. Ładu Korporacyjnego przy GPW w Warszawie S.A. oraz w radzie nadzorczej i komitecie audytu R22 S.A.

Cena 2300,00 PLN (+ 23% VAT)
E-mail do koordynatora szkolenia

Kontakt

Koordynator szkolenia:

Natalia Medyńska | 789 407 645 | natalia.medyńska@pl.ey.com