Kursy Zarządzania - Szkolenia z Zarządzania od EY Academy
Wyniki

Filtruj

Kategoria

Podkategorie

Data

od

do

Język szkoleń

Lokalizacja

Data

Nazwa szkolenia

Lokalizacja

Otoczenie biznesowe w dzisiejszym świecie zmienia się stale i dynamicznie. Aby za nim nadążyć, osoby sprawujące funkcje kierownicze na najwyższych szczeblach muszą stale monitorować wszystkie zmiany oraz je uwzględniać, dostosowując do nich także sposób zarządzania. Dlatego w EY Academy of Business przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleń z zarządzania, dzięki którym nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczysz się efektywniej stosować ją w praktyce.

Kursy zarządzania — komu są dedykowane?

Nasze specjalistyczne szkolenia i kursy z zarządzania przygotowane zostały z myślą przede wszystkim o właścicielach przedsiębiorstw, członkach zarządu, kadrze kierowniczej i menedżerach. Wiele z nich porusza jednak również zagadnienia, które okażą się pomocne w pracy liderów Lean Managementu, osób odpowiedzialnych za wdrożenie efektywnych narzędzi operacyjnych, pracowników startupów, audytorów wewnętrznych czy nawet pracowników branży IT. Niektóre z naszych kursów są jednak dostępne wyłącznie dla kadry zarządzającej wyższego szczebla.

Praktyczne i interaktywne szkolenie z zarządzania

W EY Academy of Business najwyższą wartością naszych szkoleń są praktyczne umiejętności, które wynoszą z każdych warsztatów uczestnicy. Dlatego oferujemy interaktywne kursy z zarządzania oparte nawet w 90% o praktykę, takie jak „Akademia Przywództwa”. W ich trakcie uczestnicy biorą udział między innymi w analizie studiów przypadków z organizacji, grach i symulacjach, odgrywaniu ról czy analizie wideo. Co więcej, na takich zajęciach pomożemy Ci w kameralnym gronie odkrywać, kim jesteś, zdefiniować, jakie masz cele oraz jaką indywidualną drogą rozwoju powinieneś podążać. Nasi trenerzy pomagają w praktyczny sposób budować wizerunek lidera oraz zrozumieć własne 5 kluczy efektywności jako przywódcy.

Szeroki zakres zagadnień — kursy z zarządzania

Zarządzanie to dziedzina bardzo szeroka i dotycząca wielu trudnych zagadnień, dlatego oferta szkoleniowa EY Academy of Business porusza różne aspekty tego tematu. Znajdziesz u nas między innymi różne kursy dotyczące przywództwa — na przykład „Jak stawać się wspierającym liderem”. Oprócz tego oferujemy także szkolenia z zarządzania zmianą, zarządzania ryzykiem, zarządzania przez cele, zarządzania wiedzą, ale również budowania strategii biznesowej czy cyberbezpieczeństwa. Nowoczesny przywódca powinien bowiem rozumieć i zarządzać wszystkimi tymi aspektami, aby osiągać zamierzone cele w sposób skuteczny i efektywny.

Mistrzowskie warsztaty z zarządzania — szkolenie strategiczne

Nasza najbardziej zaawansowana formuła szkoleniowa skierowana wyłącznie dla kadry zarządzającej to Warsztat Mistrzowski prowadzony przez eksperta EY, który jest doświadczonym konsultantem i trenerem znającym realia wielu przedsiębiorstw z bardzo różnorodnych branż. Podczas kameralnych zajęć każdy uczestnik opisuje dwa problemy zarządcze, z którymi zmaga się w swojej organizacji. Na warsztatach ekspert wspólnie z uczestnikami pomaga wypracować rozwiązanie problemu głównego oraz udziela swoich rad i wskazówek dotyczących podnoszenia jakości zarządzania przedsiębiorstwem. Szkolenie jest całkowicie anonimowe, dzięki czemu uczestnicy mogą szczerze i bez obaw wyjaśniać swoje problemy, a ćwiczenia indywidualne oraz zespołowe pozwalają wypracować rozwiązania i skuteczne metody radzenia sobie z problemami zarządczymi.

Skuteczne zarządzanie — szkolenia prowadzone przez ekspertów

Trenerzy prowadzący nasze szkolenia z zarządzania są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także praktykami. Od lat pracują jako trenerzy biznesu z wysokimi kwalifikacjami (ACCA, CIA), posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu strategii oraz projektowaniu systemów zarządzania procesami, zarządzania wiedzą czy w symulacjach strategicznych, ale przede wszystkim mają także doświadczenie w pracy na stanowisku zarządczym. Dlatego doskonale rozumieją istotę problemów, zadań i obowiązków stawianych przed menedżerami czy dyrektorami i pomagają uczestnikom w praktyce wypracowywać skuteczne, efektywne rozwiązania. Wszystkie nasze kursy i szkolenia z zarządzania skupiają się przede wszystkim na praktycznym wprowadzeniu zdobytej wiedzy w życie i pracę codzienną.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.