Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu

Przegląd funkcji HR

Termin szkolenia: 28-29 listopada 2019 r.

Cena szkolenia: 2100 zł netto

Czy HR to centrum kosztów? A może generator przychodów?

Dział HR w wielu firmach postrzegany jest jako centrum kosztów. Czy na pewno jest to właściwe podejście? Dobry HR może w istotny sposób przyczynić się do sukcesu firmy – zaczynając od udanej rekrutacji, poprzez zbudowanie ścieżek kariery, zapewnienie rozwoju pracowników, aż po reagowanie na zmieniające się oczekiwania i potrzeby nowych pokoleń.

Nasze szkolenie dostarcza dużą dawkę praktyki – połączyliśmy w całość kompetencje specjalisty HR i audytora wewnętrznego. Pozwoli to uczestnikom poszerzyć wiedzę na temat miejsca i zadań HR w nowoczesnej organizacji. Da im też narzędzia do oceny roli, jaką pełni HR w ich firmie – na ile jest adekwatna i spełnia potrzeby organizacji oraz w jakim kierunku może się rozwijać. 

Dla kogo?

Zapraszamy pracowników działów HR, audytorów wewnętrznych oraz osoby, które chcą poznać dobre praktyki w HR lub zweryfikować obecny sposób działania tej funkcji.

Cele szkolenie:

  • Spojrzenie na HR jako na partnera strategicznego w zwiększaniu wartości firm
  • Przygotowanie do samooceny HR lub przeprowadzenia audytu funkcji HR

Więcej informacji w broszurze – do pobrania poniżej

Cena 2100,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.