Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Szkolenia dla banków i instytucji finansowych   Rachunkowość zabezpieczeń dla banków zgodnie z MSSF 9

Rachunkowość zabezpieczeń dla banków zgodnie z MSSF 9

Szkolenie w j. angielskim

To szkolenie jest prowadzone w j. angielskim. Więcej informacji znajdziesz >>tutaj<<

  • Termin i miejsce
  • Trenerzy
  • Kontakt

Data i miejsce

10-11 stycznia 2022 | Online Live

To szkolenie jest prowadzone w j. angielskim. Więcej informacji znajdziesz >>tutaj<<

Maciej Kocon

Maciek jest konsultantem i trenerem specjalizującym się w zarządzaniu ryzykiem, rynkach finansowych i rachunkowości instrumentów finansowych. Z EY Academy of Business współpracuje od 2017 roku.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (kierunek finanse i bankowość) oraz Aarhus School of Business (M.Sc. in Finance and International Business) i EDHEC Business School (Certificate in Finance).

Przez 12 lat pracował w dziale consultingu jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”, biorąc udział w projektach doradczych dla banków i instytucji finansowych. Pracował również w jednym z czołowych polskich banków jako dealer instrumentów finansowych współpracujący z klientami korporacyjnymi.

To, co wyróżnia szkolenia prowadzone przez Maćka, to ich warsztatowa formuła angażująca uczestników, liczne odniesienia do praktycznych przykładów z rynku polskiego i wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego do prezentowania przykładów i studiów przypadku.

E-mail do koordynatora szkolenia

Kontakt

Aleksandra Jabłczyńska | tel. +48 505 171 636 | aleksandra.jablczynska@pl.ey.com