Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Mikołaj Przybył

Najlepsi trenerzy

Mikołaj Przybył

Mikołaj Przybył

Trener związany z EY Academy of Business od 2015 roku.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw) oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Prawa). Od 2012 roku jest licencjonowanym doradcą podatkowym, obecnie odbywa aplikacje radcowską.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz w biznesie, które zdobył pracując w renomowanych kancelariach doradztwa podatkowego o międzynarodowym zasięgu. Pełnił w nich funkcję kierownika zespołu prawników oraz doradców podatkowych. Obecnie zajmuje stanowisko specjalisty ds. podatków w międzynarodowej firmie z branży energetycznej. Zakres jego obowiązków obejmuje udział w projektach due diligence, sporządzanie dokumentacji podatkowych cen transferowych oraz doradztwo w zakresie bieżących rozliczeń podatku VAT oraz CIT.

Mikołaj jest twórcą programów szkoleń otwartych oraz zamkniętych realizowanych we współpracy z EY Academy of Business.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:

  • Nowelizacja przepisów podatkowych w 2018 roku
  • Podatkowe aspekty sprzedaży udziałów oraz wnoszenia aportów
  • Jak zoptymalizować obciążenia podatkowe firmy
  • Optymalizacje podatkowe – omówienie wybranych przykładów

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.