Dawid Czagan – EY Academy of Business

Dawid Czagan - trener

Założyciel i CEO Silesia Security Lab, trener EY Academy of Business

Cieszący się międzynarodowym uznaniem badacz i trener w dziedzinie bezpieczeństwa. Jest wymieniany wśród najlepszych hakerów na HackerOne.

Dawid Czagan to cieszący się międzynarodowym uznaniem badacz i trener w dziedzinie bezpieczeństwa. Jest wymieniany wśród najlepszych hakerów na HackerOne. Znalazł luki bezpieczeństwa w Google, Yahoo, Mozilli, Microsofcie, Twitterze i innych firmach. Ze względu na wagę wielu błędów, otrzymał liczne nagrody za swoje odkrycia.

Dzieli się swoim doświadczeniem w wyszukiwaniu błędów bezpieczeństwa w swoich szkoleniach. Prowadził szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na kluczowych konferencjach branżowych takich jak Hack In The Box (Amsterdam), CanSecWest (Vancouver), 44CON (Londyn), Hack In Paris (Paryż), DeepSec (Wiedeń), NorthSec (Montreal), HITB GSEC (Singapur), BruCON (Ghent) oraz dla wielu klientów korporacyjnych. Wśród uczestników jego szkoleń są specjaliści ds. bezpieczeństwa z Oracle, Adobe, ESET, ING, Red Hat, Trend Micro, Philips oraz z sektora rządowego.