Katarzyna Goniacz-Ferenc – EY Academy of Business

Katarzyna Goniacz-Ferenc

Praktyk i ekspert analizy danych oraz analizy finanswej, zarządca wynagrodzeń i projektów

Praktyk biznesu oraz ekspert w obszarze analizy danych oraz analizy finansowej, zarządzania wynagrodzeniami, zarządzania projektami, z 15-letnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach takich jak Hewlett Packard, Credit Suisse oraz BNY Mellon.

Katarzyna specjalizuje się w optymalizacji i standaryzacji procesów, zarzadzaniu projektami, wdrażaniu nowych rozwiązań, projektowaniu systemów premiowych oraz analizie wynagrodzeń na rynku. Certyfikowany Six Sigma Green Belt, posiadający CIMA Advanced Diploma in Management Accounting wraz z certyfikatem z zakresu zarzadzania projektami PRINCE2.

Absolwentka Uniwersytetu ekonomicznego we Wrocławiu, z tytułem Magistra studiów w języku angielskim, jak również tytułów licencjata z ekonomii i filologii angielskiej. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i podatków.

Prywatnie pasjonatka rowerowych podroży i mama dwójki dzieci. Wierzy w dewizę ciągłego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności. Szuka usprawnień oraz nowych rozwiązań i wyzwań, nie tylko w codziennym życiu zawodowym, ale i prywatnym.

W praktyce zawodowej:

1. Zajmowała się optymalizacją i zarządzaniem projektami.

2. Opracowała metody specjaliozacji procesów.

3. Przeprowadziła liczne analizy właściwego utrzymania pracownika.