Martinos Martoudes – EY Academy of Business

Martinos Martoudes - trener

FCCA, CIA®

Prowadzi szkolenia z podstaw rachunkowości finansowej (MSSF) i menedżerskiej, przedmiotów związanych z zarządzaniem strategicznym, a także wybranych zagadnień programu ACCA Qualification oraz studiów podyplomowych na SGH.

Martinos współpracuje z EY Academy of Business od 1996 roku.

Ukończył Uniwersytet Wschodniej Anglii ze specjalizacją w dziedzinie rachunkowości. Jest członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz IIA (Institute of Internal Auditors). Posiada certyfikat CIA® (Certified Internal Auditor).

Ma doświadczenie w pracy w obszarze audytu oraz w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń, które realizował już w ponad 15 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Prowadzi szkolenia z podstaw rachunkowości finansowej (MSSF) i menedżerskiej, przedmiotów związanych z zarządzaniem strategicznym, a także wybranych zagadnień programu ACCA Qualification oraz studiów podyplomowych na SGH.

Martinos jest autorem materiałów szkoleniowych do przedmiotów z zakresu rachunkowości finansowej i menedżerskiej oraz planowania strategicznego. Zwraca uwagę, że choć same szkolenia są bardzo wymagające, to efekty uzyskamy dopiero wtedy, gdy poświęcimy im całą naszą uwagę i zaangażowanie.

Prywatnie Martinos jest podróżnikiem i uwielbia poznawać nowe kraje i tradycje.


 

Przykładowe projekty:

1. Przygotowywanie studentów do egzaminów CIA® (Certified Internal Auditor), ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz wsparcie osób na studiach podyplomowych Executive Studies in Finance – organizowanych wspólnie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

2. Senior Trener w Altium Training – European Center of Professional Studies w Atenach oraz w Pantelis Stylianides Institute of Accountancy Ltd. na Cyprze.

3. Prowadzenie corocznych szkoleń z zakresu wprowadzenia do rachunkowości MSSF dla nowo zatrudnionych pracowników EY w Warszawie.

Co mówią uczestnicy szkoleń?