Rafał Czupryński – EY Academy of Business

Rafał Czupryński

Azure PMM for Poland w Microsoft

Ma ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu prezentacji.

Swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prezentacji Rafał zawdzięcza m.in. pracy w Microsoft, chociażby na stanowisku Technical Evangelist, którego trzonem działalności są wystąpienia publiczne.

Począwszy od 2004 roku występował ponad 200 razy na konferencjach w Polsce i Europie, gdzie miał okazję wypróbować w praktyce cały arsenał narzędzi umożliwiających przeprowadzenie skutecznych prezentacji.

Występował w roli prelegenta m.in. na Microsoft Technology Summit, infoShare, Mobile Trends i Game Day, przed publicznością liczącą od kilku do kilku tysięcy osób. Wyniósł dzięki temu doświadczenia z małych i dużych scen, a problem walki z tremą nie jest mu obcy.

5267 razy opowiadał o pomysłach, produktach, planach i trendach na spotkaniach z klientami, współpracownikami i zarządem. Dało mu to możliwość przygotowywania zróżnicowanych scenariuszy dla kompletnie różnych grup odbiorców.

Prowadził szkolenia i wykłady dla studentów i wykładowców najlepszych polskich uczelni: Politechniki Warszawskiej, AGH, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Opolskiej, Politechniki Rzeszowskiej i wielu innych. Tam potwierdził swoje przypuszczenia, że dzielenie się wiedzą daje mu olbrzymią satysfakcję, a słuchacze wychodzą z jego zajęć zadowoleni.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: