Ciemna strona KPI – EY Academy of Business

Ciemna strona KPI

Nagranie

Ciemna strona KPI

Witaj w miejscu, gdzie KPI (Wskaźniki Kluczowe Efektywności) odkrywają swoją drugą stronę. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie skrywają się wyzwania i pułapki za pięknymi liczbami? Nasz webinar to przestrzeń refleksji nad „ciemną stroną KPI” – aspektami, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka.

Dowiesz się:

  • Jakie aspekty KPI często umykają uwadze.
  • Z różnych przypadków, w których niewłaściwie zdefiniowane lub stosowane KPI prowadziły do niepożądanych efektów.
  • Jakie oferujemy wskazówki, jak unikać pułapek i wykorzystywać KPI w sposób, który naprawdę przyczynia się do sukcesu.

Razem odkryjemy, jakie wyzwania mogą czaić się za pozornie prostymi danymi. Czy jesteś gotowy na rzetelne spojrzenie na swoje KPI, na zrozumienie pełnego kontekstu, na poznanie przyczyn, które mogą wpłynąć na nieoczekiwane wyniki? Czas na bardziej klarowne spojrzenie na skuteczność, czas na zrozumienie całego obrazu, czas na ujawnienie prawdy za wskaźnikami – czas na odkrywanie ciemnej strony KPI!

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sonia Kaniewska | +48 573 809 469 | sonia.kaniewska@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Akademia GPW Growth – nowa edycja

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja unikalnego programu, który prowadzimy wspólnie z Giełd...