Czy jesteś dobrym negocjatorem? Intuicja, badania i praktyka – EY Academy of Business

Czy jesteś dobrym negocjatorem? Intuicja, badania i praktyka

Nagranie

Czy jesteś dobrym negocjatorem? Intuicja, badania i praktyka

Według wielu badań negocjacje są jedną z najważniejszych umiejętności menedżerów i przedsiębiorców odnoszących sukcesy. Nasza pasja do teorii i praktyki negocjacji zaowocowała stworzeniem programu The Negotiation Challenge, który, mamy nadzieję, stanie się głównym międzynarodowym konkursem negocjacyjnym dla studentów i profesjonalistów z całego świata. Jednak pomimo czterech dekad szeroko zakrojonych badań, najbardziej fundamentalne pytania w tej dziedzinie pozostają otwarte.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • W jaki sposób możemy systematycznie rejestrować i porównywać wyniki negocjatorów?
  • Jakie są cechy charakterystyczne wybitnych negocjatorów?
  • I wreszcie, co najważniejsze: Jak sami możemy stać się wybitnymi negocjatorami?

Odpowiedzi na te pytania mogą nam pomóc w opracowaniu lepszych kursów i organizowaniu bardziej sprawiedliwych konkursów negocjacyjnych. W trakcie webinaru zestawimy intuicyjne odpowiedzi na te pytania z wynikami pierwszych badań i omówimy, jak wykorzystać te spostrzeżenia w praktyce.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Zuzanna Stępień | +48 510 201 314 | zuzanna.stepien@pl.ey.com

Prowadzący:

Prof. Dr Remigiusz Smolinski jest absolwentem studiów doktoranckich w HHL Leipzig Graduate School of Management. W swoich badaniach koncentrował się na teorii i praktyce negocjacji, szczególnie w środowisku międzynarodowym, oraz na pedagogice negocjacji. Był stypendystą wizytującym w Fletcher School of Law and Diplomacy Uniwersytetu Tufts oraz w Harvard’s Program on Negotiation. Jest honorowym profesorem HHL i aktywnie doradza swoim klientom w zakresie strategii innowacji i zrównoważonego rozwoju oraz prowadzi szkolenia z zakresu negocjacji. Prof. Smolinski jest założycielem The Negotiation Challenge, ważnego międzynarodowego konkursu negocjacyjnego dla studentów i profesjonalistów oraz International Negotiation Research and Teaching Association zrzeszającego naukowców zajmujących się negocjacjami.

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.