Migracja czy modernizacja do chmury – jak ustrzec się nietrafionych decyzji. – EY Academy of Business

Migracja czy modernizacja do chmury – jak ustrzec się nietrafionych decyzji.

Nagranie

Migracja czy modernizacja do chmury – jak ustrzec się nietrafionych decyzji.

Modernizacja do chmury w obecnych czasach staje się kluczowym zagadnieniem nie tylko z punktu widzenia funkcji i departamentów IT, lecz całej organizacji. Przewidywania co do tempa rozwoju tej dziedziny są więcej niż optymistyczne. Oczekuje się, że ponad połowa wydatków na IT w dużych organizacjach w takich segmentach rynku jak aplikacje, infrastruktura systemowa czy usługi obejmujące procesy biznesowe, zostanie przeniesiona do chmury do 2025 r.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Czym jest Cloud i jakie jest jego zastosowanie? Jakie są ryzyka i korzyści?
  • Jak wygląda proces migracji danych do chmury pod kątem modernizacji oraz procesu dostarczenia aplikacji?
  • W jaki sposób można określić wpływ transformacji do chmury na firmę?
  • Jak zapewnić zarządzanie tożsamością w rozwiązaniach chmurowych, szczególnie w środowiskach hybrid cloud czy multicloud?
  • Jakie serwisy zabezpieczenia infrastruktury chmurowej najczęściej są wykorzystywane?
  • Jakie zmiany w organizacji są konieczne do efektywnego wdrożenia modelu chmurowego?

Odpowiedzi na te pytania pomogą firmom przygotować się do modernizacji do chmury, aby ten proces pozwolił zmaksymalizować korzyści dla biznesu.

Prowadzący:

Maciej Terlikowski – wieloletni doradca w projektach transformacji biznesowych i technologicznych, trener EY Academy of Business. Maciej od ponad 15 lat doradza klientom i wspiera ich przy opracowywaniu i wprowadzaniu nowych modeli operacyjnych.

Łukasz Sztachański – doświadczony inżynier w branży IT, trener EY Academy of Business. Łukasz z branżą IT związany jest od 2006 roku i w naturalny sposób uczestniczył w transformacji podejścia do technologii.

Andrzej Kokociński – od ponad 25 lat w branży IT. Odpowiedzialny za projekty doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe. Specjalista i architekt systemów Cloud-owych Azure jak również w on-prem takich jak Active Directory, Exchange System Center. MCT posiadający 15 letnie doświadczenie.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | Ekspert ds. szkoleń z obszaru IT oraz Cybersecurity | Sabina.Sikorska-Suwala@pl.ey.com | + 48 572 002 720

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Jak stworzyć produkt, który klient będzie chciał kupić – projektowanie UX zorientowane na użytkownika

Szybki rozwój produktów cyfrowych sprawił, że praktycznie każdy produkt czy usługa dąży zwrócenia...