Narzędzia służące do odpowiedzi na pytanie skąd się biorą projekty – EY Academy of Business

Narzędzia służące do odpowiedzi na pytanie skąd się biorą projekty

Nagranie

Narzędzia służące do odpowiedzi na pytanie skąd się biorą projekty

Witaj w przestrzeni, gdzie narodziny projektów są jak zagadka, którą warto rozwikłać. Czy zastanawiałeś się, skąd czerpać inspiracje i pomysły, które prowadzą do udanych projektów? Nasz webinar to przewodnik po narzędziach, które pomogą Ci zgłębić źródła kreatywności i twórczych impulsów.

Dowiesz się:

  • Jakie narzędzia pomagają zgłębiać genezę projektów i twórczych pomysłów.
  • Praktyczne metody analizy inspiracji i kreatywnego procesu.
  • Jak wykorzystać zdobytą wiedzę do generowania innowacyjnych projektów i osiągania wyjątkowych wyników.

Razem odkryjemy tajemnice powstawania projektów, wykorzystując narzędzia, które prowadzą do źródeł kreatywności. Czy jesteś gotowy na zgłębianie procesów twórczych, na rozwijanie swojej zdolności do generowania innowacyjnych projektów, na odnajdywanie inspiracji w różnych źródłach? Czas na tworzenie projektów z pasją, czas na wykorzystywanie narzędzi kreatywności, czas na osiąganie wyjątkowych wyników projektowych – czas na narzędzia służące do odpowiedzi na pytanie, skąd się biorą projekty!

Masz pytania? Skontaktuj się:
Klaudia Pliszka | +48 510 201 302 | klaudia.pliszka@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.