Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   O nas

Nasze atuty - zalety naszych szkoleń

Najlepsi trenerzy

Pomimo, że nasi trenerzy i konsultanci to praktycy biznesowi wykładowcami w naszej firmie nie zostali od razu. Każdy kandydat musi najpierw przejść bardzo intensywny trening. Nacisk kładziemy zarówno na przygotowanie merytoryczne jak i na sposób prowadzenia zajęć, biegłą znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pracy z uczestnikami.

Poznaj naszych trenerów


Skuteczne wsparcie rozwoju

Jesteśmy nastawieni na skuteczne wsparcie firm w rozwoju menedżerów i pracowników. Skuteczne, tzn. takie które przynosi zmianę dla jednostki i biznesu, wspiera realizację celów strategicznych i adresuje wyzwania biznesowe.

Osiągamy to dzięki bliskiej współpracy z kadrą zarządzającą i HR, trafnej identyfikacji potrzeb rozwojowych, rekomendowaniu i wdrożeniu różnych narzędzi rozwojowych, pomocy w zbudowaniu otoczenia wspierającego rozwój. Jesteśmy pragmatyczni a jednocześnie patrzymy się na potrzeby organizacji strategicznie i długofalowo, dostosowujemy rozwiązania do potrzeb, mamy dużą wiedzę i doświadczenie biznesowe.Zadowoleni klienci

Jesteśmy dumni z prowadzenie kursów dla reprezentantów największych firm w Polsce. Ich pozytywne opinie oraz ponowny wybór naszej firmy najlepiej świadczą o wysokiej jakości oferowanych szkoleń.

Sprawdź kogo szkoliliśmy


Szeroka oferta szkoleń

Szkolenia oferowane przez Ernst & Young Academy of Business to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia w zakresie programów szkoleniowych dla firm prywatnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, a także klientów indywidualnych. To właśnie sukcesy naszych klientów są naszą najlepszą wizytówką.

Poznaj naszą ofertę