Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   O nas   O firmie

Informacje o naszej firmie

EY Academy of Business
Twój partner w rozwoju kompetencji

⇒ Pobudzamy do rozwoju

⇒ Pokazujemy, jak stosować wiedzę w praktyce

⇒ Dostarczamy narzędzia

⇒ Sprawiamy, że działasz skutecznie EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.

Nasze dyplomy są gwarancją i potwierdzeniem zdobytej wiedzy.

Wspieramy również firmy i organizacje w rozwoju menedżerów i pracowników oferując kompleksowe, nastawione na zmianę i dostosowane do potrzeb rozwiązania.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami związanymi z działalnością naszej firmy, jak również informacjami o EY Academy of Business pojawiającymi się w mediach.

Przeczytaj aktualności

Ludzie

Zespół EY Academy of Business tworzą młodzi i energiczni ludzie, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Poznaj nasz zespół

Kariera

Nasza firma wciąż się rozwija. Nieustannie poszukujemy najlepszych osób, które swoimi umiejętnościami i wiedzą wzbogacą nasz zespół. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.Szeroka oferta szkoleń i rozwiązań

Szkolenia i rozwiązania oferowane przez EY Academy of Business to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia.

Dysponujemy szeroką ofertą szkoleń z zakresu kwalifikacji zawodowych, finansów, zarządzania, umiejętności menedżerskich, interpersonalnych i dla HR. Oferujemy również rozwiązania rozwojowe obejmujące analizę potrzeb, narzędzia diagnostyczne budujące świadomość menedżerską, tworzenie map szkoleniowych dostosowanych do potrzeb, Akademię Menedżera, Development Centre, pomoc w zbudowaniu środowiska wspierającego rozwój w organizacji. 

W elastyczny sposób dostosowujemy programy i rozwiązania do potrzeb firm prywatnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, a także klientów indywidualnych.

Poznaj naszą ofertę