Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
O nas   Najlepsi trenerzy   Magda Burzyńska

Najlepsi trenerzy

Magda  Burzyńska

Magda Burzyńska

FCCA
Trenerka z pasją do finansów. Specjalistka w wyjaśnianiu trudnych związków między MSSF a ustawą o rachunkowości, tematów konsolidacji, podatku odroczonego oraz wybranych tematów ACCA.
Trenerka z pasją do finansów. Specjalistka w wyjaśnianiu trudnych związków między MSSF a ustawą o rachunkowości, tematów konsolidacji, podatku odroczonego oraz wybranych tematów ACCA.

Magda pracuje w EY Academy of Business od 2005 roku.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na wydziałach Finanse i Bankowość.

Przed rozpoczęciem pracy w EY Academy pracowała na stanowisku kontrolera finansowego w międzynarodowym koncernie, w sektorze inżynieryjno-budowlanym. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania finansami spółek międzynarodowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standarami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) zdobywane w trakcie wieloletniej pracy w działach finansowych różnych firm.

Magda prowadzi zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, dopasowane do zagadnień ważnych dla danego klienta. Kursy dotyczą tematów z zakresu MSSF oraz porównania MSSF z Ustawą o rachunkowości, ale także konsolidacji czy podatku odroczonego. Magda prowadzi również szkolenia ACCA.

Uważa, że wiedza na temat finansów jest obecnie coraz bardziej przydatna. Świat finansów nieustannie się zmienia, a nowe przepisy kryją dużo pułapek i możliwości. Dlatego warto poznać ten temat, aby móc podejmować właściwe decyzje.

Jej pasją są podróże, zwiedzanie mało popularnych turystycznie miejsc, gdzie informacje o miejscu, jego historii i kulturze trzeba zdobyć bezpośrednio od jego mieszkańców.Przykładowe zrealizowane projekty:

1. Szkolenia zamknięte dla sektora energetycznego oraz wydobywczego w okresie wdrażania MSSF w latach 2005-2009.

2. Prowadzenie zajęć na studiach dziennych i podyplomowych we współpracy z SGH.

3. Indywidulane szkolenia dla banków w zakresie analizy sprawozdań finansowych.Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business:
Klienci o Magdzie:
  • „Szkolenie przygotowane i prowadzone bezbłędnie”
  • „Trenerka o dużej wiedzy i wielkiej cierpliwośći w odpowiadaniu na nasze pytania”
  • „Wyjaśnienia moich wątpliwości były udzielane w sposób przystępny, wyczerpujący i zrozumiały!”
  • „Dobra osoba na właściwym miejscu - dużo przykładów, profesjonalne podejście”

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.