Agnieszka M. Staroń – EY Academy of Business

Agnieszka M. Staroń

Coach, trener, mediator, facylitator i konsultant biznesowy

Coach (Certyfikat Coacha ICC oraz Coaching Zespołu CC Innovation), mentor (Certyfikat Akademii Mentora MSM), trener, mediator, facylitator (certyfikaty Process Iceberg™ oraz ToP™) i konsultant biznesowy. Właścicielka istniejącej od 2000 roku firmy MAGA Consulting, autorka bloga Przyjazny Coaching.

W swojej pracy Agnieszka realizuje projekty związane z rozwojem kadr i biznesu dla firm z wszystkich segmentów rynku. Wspiera właścicieli, szefów i pracowników przedsiębiorstw, a także niezależnych profesjonalistów, prowadząc działania coachingowe, mentoringowe, facylitacyjne, edukacyjne, doradcze itp. Są to zarówno jednorazowe przedsięwzięcia jak i długoterminowa współpraca ze wszystkimi grupami pracowniczymi – od  zarządów, właścicieli i top-managementu po kierowników liniowych, mistrzów, brygadzistów, ekspertów i specjalistów.

Wcześniej zdobywała doświadczenie w polskich i międzynarodowych firmach, na stanowiskach od asystentki po dyrektora regionalnego na Polskę.

Pracuje po polsku i po angielsku.

Popularyzuje również wiedzę związaną z biznesem. Pojawia się w mediach oraz na konferencjach, pisuje artykuły oraz przeprowadza wywiady dla portali internetowych i magazynów branżowych (m.in. „Controlling i Zarządzanie”, „Personel i Zarządzanie”), przetłumaczyła książkę o zarządzaniu, prowadzi autorskiego bloga (www.PrzyjaznyCoaching.pl)

Współpracowała jako mentorka z Fundacją Liderek Biznesu EY (pierwsza edycja), była członkiem i współpracownikiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów a także członkiem Rady Fundacji SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu. Od lat jest stałym coachem-ekspertem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” oraz prowadzonego przez Klub projektu „Plan B dla Dyrektora”.

Prywatnie uwielbia pływać i nie boi się posługiwać piłą łańcuchową;-)

 

Motto zawodowe:

Bycie „magikiem” może być bardzo satysfakcjonujące, ale ta satysfakcja jest niewielka w porównaniu do radości jaką daje doprowadzenie osoby do odkrycia jej własnych możliwości magicznych.                 

Richard Bolstad

Przykładowe działania:

1. Coachingi indywidualne dla menedżerów różnych szczebli i właścicieli firm oraz dla kluczowych specjalistów.

2. Indywidualne szkolenia menedżerskie.

3. Opracowywała strategię i procesy komunikacji w czasie restrukturyzacji organizacji.

4. Współpracowała z miesięcznikiem Personel.

5. Trener, z doświadczeniem ponad 5000 godzin.