Justyna Hamada – EY Academy of Business

Justyna Hamada

EY Polska, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, Manager

Ekspert z zakresu compliance, audytu i zarządzania zmianą z ponad dekadą praktycznego doświadczenia biznesowego. Entuzjastka uczciwego i transparentnego biznesu opartego na wartościach etycznych.

Od ponad 15 lat związana jest ze środowiskiem compliance, audytu i finansów. W zakres jej kompetencji wchodzą zwłaszcza zagadnienia etyki biznesowej,  korupcji, optymalizacja procesów biznesowych i kontrola wewnętrzna i zarządzanie zmianą.

Koncentruje się na wdrażaniu systemów etycznych, compliance oraz zapewnieniu ich zgodności z krajowymi i międzynarodowymi przepisami antykorupcyjnymi i standardami etycznymi. Wieloletnie praktyczne doświadczenie Justyna zdobywała pracując dla globalnych spółek takich jak Microsoft, Coca Cola HBC czy EY Audit.

Jako entuzjastka uczciwego i transparentnego biznesu opartego na wartościach etycznych prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące tematyki nadużyć i compliance dla sektora komercyjnego oraz jest prelegentką konferencji dedykowanych tym zagadnieniom.

Jest wykładowczynią studiów podyplomowych organizowanych przez Szkołę Główną Handlową (SGH) oraz programu MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: