Konrad Jakubiec – EY Academy of Business

Konrad Jakubiec

Business Development Director

Konrad od lat rozwija linie biznesowe i produktowe związane z automatyzacją procesów biznesowych. Obecnie odpowiada za rozwój linii biznesowej Intelligent Process Automation w Mindbox, gdzie w połączeniu technologii z obszarów robotyzacji, OCR, ML i rozwiązań współpracujących z systemami ERP powstają instalacje kompleksowo automatyzujące procesy i usprawniające funkcjonowanie działów wsparcia, takich jak finanse, księgowość, Logistyka, wsparcie obsługi Klienta itd.

Zanim dołączył do Mindbox, był blisko związany z branżą RPA i automatyzacją jako współzałożyciel i członek zarządu Digital Teammates, gdzie współtworzył nowatorski model biznesowy pozwalający na całkowity outsourcing automatyzacji. Konrad posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu i finansowaniu innowacyjnych biznesów technologicznych zarówno z perspektywy startupów, jak i funduszu VC. Wcześniej był współtwórcą strategii mBanku oraz pracował w obszarach inwestycji, zarządzania ryzykiem i bankowości korporacyjnej mBanku.

Konrad aktywnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, udzielając się także w sferze edukacyjnej – jest jednym z założycieli nowego kierunku studiów: Automatyzacja Procesów Biznesowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – jest to pierwszy taki kierunek licencjacki w Polsce. Konrad pełni także funkcję członka rady programowej Centrum Mikser Inteligentnych Technologii.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: