PMI-ACP Certification Preparatory Course - lekcja próbna – EY Academy of Business

PMI-ACP Certification Preparatory Course – lekcja próbna

Nagranie

PMI-ACP Certification Preparatory Course – lekcja próbna

Chcesz się przygotować do uzyskania certyfikacji PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP®)? W ramach szkolenia PMI-ACP® Certification Preparatory Course w języku angielskim przygotujemy Cię do egzaminów i certyfikacji. Zanim dołączysz do szkolenia obejrzyj przykładową lekcję prowadzoną przez naszego trenera Balazsa Horvatha.

Prowadzący:

Balazs Horvath – trener i konsultant w zakresie Predictive and Adaptive PM. Balazs jest uznanym liderem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu w różnych branżach na całym świecie. Budował, prowadził i zarządzał zespołami różnej wielkości, zarówno jako kierownik projektu, jak i kierownik funkcjonalny, mając na koncie sukcesy w projektach badawczo-rozwojowych oraz projektach wejścia na rynek w dużych i małych organizacjach. Jako trener i konsultant wspierał również wiele transformacji Agile.

Masz pytania?
Skontaktuj się:
Natalia Medyńska | +48 789 407 645 | natalia.medynska@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.