Dofinansowanie do szkoleń - Baza Usług Rozwojowych – EY Academy of Business

Dofinansowanie do szkoleń – Baza Usług Rozwojowych

  • 0 min. czytania

Skorzystaj z dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych PARP

Pracujesz lub szukasz pracy i chcesz zdobyć nowe umiejętności, dodatkowe uprawnienia? Chcesz podnieść kwalifikacje swoje lub swojego zespołu? Baza Usług Rozwojowych (BUR) to miejsce dla Ciebie. Dzięki niej możesz podnieść kompetencje i kwalifikacje, zmienić pracę a z pasji uczynić źródło dochodów.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

To ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze.  Miesięcznie nawet 15 tys. osób decyduje się na szkolenia, warsztaty, kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe czy też mentoring, dofinansowane ze środków europejskich w BUR. Obecna perspektywa finansowa (2021-2027) to blisko 7 000 000 000 PLN na szkolenia i rozwój. W ramach tej perspektywy można zdobyć dofinansowanie na szkolenia z obszarów takich jak między innymi: HR, ESG, kompetencje menedżerskie czy też zarządzanie projektami.

Dzięki BUR możesz

  • zdobyć nowe kwalifikacje
  • podnieść kompetencje
  • zmienić kierunek kariery
  • przebranżowić się

Jak korzystać z usług w Bazie Usług Rozwojowych

Aby skorzystać z dofinansowania, należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia. Następnie złożyć wniosek o dofinansowanie.

Wniosek należy składać w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy, której pracownicy są zainteresowani udziałem w szkoleniu. Tzn, że jeśli firma jest zarejestrowana np. we Wrocławiu, ale ma kilka oddziałów wojewódzkich, to wniosek o dofinansowanie dla pracowników każdego z oddziałów regionalnych należy składać w województwie dolnośląskim.

Jak korzystać z usług w BUR – Krok po kroku

Masz pytania? Skontaktuj się z:
Oktawia Wróblewska | +48 517 882 348 | oktawia.wroblewska@pl.ey.com


Dofinansowanie do szkoleń – Baza Usług Rozwojowych