Jak zdać egzaminy PMP®, CAPM® lub PMI-ACP®? – EY Academy of Business

Jak zdać egzaminy PMP®, CAPM® lub PMI-ACP®?

Nagranie

Jak zdać egzaminy PMP®, CAPM® lub PMI-ACP®?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym online, które poświęcimy egzaminom PMP®, CAPM® i PMI-ACP®. Nasze wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja przez stronę. Wydarzenie prowadzone w języku angielskim.

Podczas spotkania informacyjnego:

  • Weźmiesz udział w przeglądzie różnych certyfikatów oferowanych przez PMI, w tym PMP®, CAPM® i PMI-ACP®.
  • Poznasz wymagania wstępne wszystkich certyfikatów, metody ich uzyskiwania oraz procedury aplikacyjne.
  • Dowiesz się więcej o różnych strategiach przygotowywania się do egzaminu (samodzielna nauka, kursy, bazy pytań).
  • Zapoznasz się z przykładowymi pytaniami do wszystkich trzech typów egzaminów.
  • Weźmiesz udział w sesji Q&A, podczas której nasz trener chętnie odpowie na pytania dotyczące egzaminów lub związanych z nimi tematów.

Prowadzący:

Balazs Horvath – trener i konsultant w zakresie Predictive and Adaptive PM. Balazs jest uznanym liderem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu w różnych branżach na całym świecie. Budował, prowadził i zarządzał zespołami różnej wielkości, zarówno jako kierownik projektu, jak i kierownik funkcjonalny, mając na koncie sukcesy w projektach badawczo-rozwojowych oraz projektach wejścia na rynek w dużych i małych organizacjach. Jako trener i konsultant wspierał również wiele transformacji Agile.

Masz pytania?
Skontaktuj się:
Patrycja Bawolska | +48 797 305 720 | patrycja.bawolska@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.