Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Szkolenia specjalistyczne   Zarządzanie projektem budowlanym

Zarządzanie projektem budowlanym

Praktyczny warsztat oparty na analizie case studies

Termin szkolenia: 7-8 marca 2019r.

Cena szkolenia: 2100 zł netto

Prowadzisz projekt budowalny nie po raz pierwszy i jesteś przekonany, że posiadasz niezbędną wiedzę, by osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty? Jest tak z pewnością. Jednak dostarczane rezultaty nie są zadowalające - zawsze czegoś brakuje, zawsze coś Was spowalnia. Taki jest charakter projektów, szczególnie budowlanych. Czy rzeczywiście nie można usprawnić tych procesów?

Cel

Celem szkolenia jest wskazanie uczestnikom, co należy zmienić w obowiązujących praktykach zarządzania projektami budowlanymi, by uzyskać większą kontrolę nad realizowanym przedsięwzięciem z równoczesnym zaoferowaniem zespołom realizacyjnym maksymalnej, wymaganej elastyczności.

W trakcie szkolenia omówione i przećwiczone zostaną główne elementy procesu zarządzania procesem realizacji projektów budowlanych. Zajęcia będą prowadzone w formule warsztatowej, dzięki czemu uczestnicy będą mogli na bieżąco przenosić zdobywaną wiedzę na poziom własnego projektu, nad którym będą pracować, w trakcie zajęć. 

Dla kogo?

  • Kierownicy projektów budowlanych odpowiedzialni za termin i realizację budżetu projektu
  • Kierownicy portfela projektów budowlanych
  • Członkowie zarządów firm budowlanych oraz innych firm realizujących projektu typu CAPEX poszukujący inspiracji w zakresie optymalizacji realizowanych projektów
  • Liderzy zespołów i menedżerowie pełniący funkcje w firmach z branży budowlanej i pokrewnych

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdziesz w broszurze PDF dostępnej poniżej!

Cena 2100,00 PLN (+ 23% VAT)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.