Kursy i szkolenia dla firm - Ernst & Young Academy of Business
menu
Strona główna   Szkolenia   Zarządzanie projektami   Akademia Projektów Budowlanych

Akademia Projektów Budowlanych

Praktyczny warsztat oparty na analizie case studies

Moduł I: 8-9 kwietnia 2020 r
Moduł II: 12-13 maja 2020 r

Cena jednego modułu: 2100 zł netto
Cena całego kursu: 4200 zł netto

Prowadzisz projekt budowalny nie po raz pierwszy i jesteś przekonany, że posiadasz niezbędną wiedzę, by osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty? Jest tak z pewnością. Jednak dostarczane rezultaty nie są zadowalające - zawsze czegoś brakuje, zawsze coś Was spowalnia. Taki jest charakter projektów, szczególnie budowlanych. Czy rzeczywiście nie można usprawnić tych procesów?

Cel

Celem szkolenia jest wskazanie uczestnikom, co należy zmienić w obowiązujących praktykach zarządzania projektami budowlanymi, by uzyskać większą kontrolę nad realizowanym przedsięwzięciem z równoczesnym zaoferowaniem zespołom realizacyjnym maksymalnej, wymaganej elastyczności.
W trakcie szkolenia omówione i przećwiczone zostaną główne elementy zarządzania procesem realizacji projektów, w tym z szerokim uwzględnieniem aspektów prawnych zarządzania projektem budowlanym. Zajęcia będą prowadzone w formule warsztatowej, dzięki czemu uczestnicy będą mogli na bieżąco przenosić zdobywaną wiedzę na poziom własnego projektu, nad którym będą pracować, w trakcie zajęć.

Dla kogo?

  • Kierownicy projektów budowlanych odpowiedzialni za termin i realizację budżetu projektu
  • Kierownicy portfela projektów budowlanych
  • Członkowie zarządów firm budowlanych oraz innych firm realizujących projektu typu CAPEX poszukujący inspiracji w zakresie optymalizacji realizowanych projektów
  • Liderzy zespołów i menedżerowie pełniący funkcje w firmach z branży budowlanej i pokrewnych

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdziesz w broszurze PDF dostępnej poniżej!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.