Krzysztof Balczerski – EY Academy of Business

Krzysztof Balczerski

Prezes firmy APRO Construction, trener EY Academy of Business

Od 2019 roku prezes APRO Construction, firmy wyspecjalizowanej w generalnym wykonawstwie budynków wielorodzinnych i usługowych.

W APRO Construction Krzysztof jest odpowiedzialny za kompleksową restrukturyzację firmy, a następnie jej zarządzanie poprzez stworzenie wizji i strategii, nowych struktur organizacyjnych, systemu zarządzania, systemów informatycznych, jak również rekrutację i tworzenie zespołów.

Wcześniej jako kierownik projektu, inspektor nadzoru oraz inżynier kontraktu w firmie deweloperskiej zajmował się zarządzaniem projektami deweloperskimi.

Od wielu lat jest trenerem skupionym wokół przekazywania doświadczeń i praktycznej wiedzy z obszaru zarządzania projektami.

Posiada wiedzę w zakresie metodologii zarządzania projektami PRINCE2, Agile, Scrum, PMI oraz KISS 12 Pytań potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

Absolwent programu Management w ICAN Institute, studiów podyplomowych w University of Applied Sciences Utrecht (Zarządzanie projektami w praktyce) i Szkole Głównej Handlowej (Studia menedżerskie dla deweloperów), a także Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Zarządzanie i Marketing), Politechniki Bydgoskiej i Politechniki Warszawskiej (Budownictwo).

Prywatnie pasjonat podróżowania, piłki nożnej (członek zarządu KS Pomorzanin Toruń) i nauki języków obcych.


 

Szkolenia prowadzone w EY Academy of Business: