Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję? – EY Academy of Business

Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję?

Nagranie

Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję?

Zaledwie 5 miesięcy temu na rynek trafił prototyp modelu językowego w postaci Chat GPT, który
w ciągu 5 dni zdobył ponad milion użytkowników. To rewolucja na miarę pierwszej gry komputerowej, wiadomości e-mail, czy wynalezienia Internetu. Zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy jak przygotować się na zmiany, które ostatecznie wpłyną na cały świat biznesu.

Znajomość i umiejętność korzystania ze sztucznej inteligencji już dziś niesie za sobą ogromne szanse: zwiększenie efektywności pracy, dostęp do ogromnych zasobów wiedzy, szybkie przetwarzanie treści. Na rynku powstają nowe zawody związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Globalne firmy, takie jak Microsoft czy Google prześcigają się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które zupełnie rewolucjonizują biznes.

Dochodzimy do momentu, w którym stajemy przed decyzją – czy warto zainwestować swój czas już teraz i zgłębić działanie narzędzi takich jak Chat GPT, czy ryzykować, aż konkurencja wyprzedzi mnie w tym wyścigu?

Podczas webinaru opowiemy o szansach i zagrożeniach, jakie stoją przez każdym z nas. Pokażemy, że Chat GPT to wirtualny asystent dla każdego, jego obsługa nie wymaga umiejętności programowania, a efektywnego wykorzystania można nauczyć się dość szybko.

Webinar jest wprowadzeniem do programu szkoleniowego: Pierwsze kroki ze sztuczną inteligencją – warsztat z wykorzystaniem Chat GPT, którego zadaniem jest rozpowszechnić wykorzystanie sztucznej inteligencji przez osoby bez specjalistycznej wiedzy technologicznej
i nauczyć uczestników jak rozmawiać z Chatem GPT, aby wykorzystać jego pełen potencjał
w prosty i przyjemny sposób.

Prelegentka:
Wioleta Fortuńska | EY Audyt Polska, Audit Manager, Country Learning Manager
Odpowiada za przygotowanie pracowników do efektywnego i świadomego działania na rzecz klientów biznesowych przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy i produktywnej pracy zespołowej. Prowadzi program szkoleniowy do budowania kompetencji niezbędnych w codziennej pracy zawodowej. Zarządza też projektami klienckimi przy wykorzystaniu Digital Audit. Intensywnie zaangażowana w temat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie i w pracy koncepcyjnej. Pasjonatka podróży i przygód oraz aktywnego wypoczynku.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Jak stworzyć produkt, który klient będzie chciał kupić – projektowanie UX zorientowane na użytkownika

Szybki rozwój produktów cyfrowych sprawił, że praktycznie każdy produkt czy usługa dąży zwrócenia...