Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję? – EY Academy of Business

Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję?

Nagranie

Sztuczna inteligencja i Chat GPT – jak przygotować się na tę rewolucję?

Zaledwie 5 miesięcy temu na rynek trafił prototyp modelu językowego w postaci Chat GPT, który
w ciągu 5 dni zdobył ponad milion użytkowników. To rewolucja na miarę pierwszej gry komputerowej, wiadomości e-mail, czy wynalezienia Internetu. Zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy jak przygotować się na zmiany, które ostatecznie wpłyną na cały świat biznesu.

Znajomość i umiejętność korzystania ze sztucznej inteligencji już dziś niesie za sobą ogromne szanse: zwiększenie efektywności pracy, dostęp do ogromnych zasobów wiedzy, szybkie przetwarzanie treści. Na rynku powstają nowe zawody związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Globalne firmy, takie jak Microsoft czy Google prześcigają się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które zupełnie rewolucjonizują biznes.

Dochodzimy do momentu, w którym stajemy przed decyzją – czy warto zainwestować swój czas już teraz i zgłębić działanie narzędzi takich jak Chat GPT, czy ryzykować, aż konkurencja wyprzedzi mnie w tym wyścigu?

Podczas webinaru opowiemy o szansach i zagrożeniach, jakie stoją przez każdym z nas. Pokażemy, że Chat GPT to wirtualny asystent dla każdego, jego obsługa nie wymaga umiejętności programowania, a efektywnego wykorzystania można nauczyć się dość szybko.

Webinar jest wprowadzeniem do programu szkoleniowego: Pierwsze kroki ze sztuczną inteligencją – warsztat z wykorzystaniem Chat GPT, którego zadaniem jest rozpowszechnić wykorzystanie sztucznej inteligencji przez osoby bez specjalistycznej wiedzy technologicznej
i nauczyć uczestników jak rozmawiać z Chatem GPT, aby wykorzystać jego pełen potencjał
w prosty i przyjemny sposób.

Prelegentka:
Wioleta Fortuńska | EY Audyt Polska, Audit Manager, Country Learning Manager
Odpowiada za przygotowanie pracowników do efektywnego i świadomego działania na rzecz klientów biznesowych przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy i produktywnej pracy zespołowej. Prowadzi program szkoleniowy do budowania kompetencji niezbędnych w codziennej pracy zawodowej. Zarządza też projektami klienckimi przy wykorzystaniu Digital Audit. Intensywnie zaangażowana w temat wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie i w pracy koncepcyjnej. Pasjonatka podróży i przygód oraz aktywnego wypoczynku.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Raport: Przywódca przyszłości – Jak zmieni się rola lidera w erze sztucznej inteligencji?

Odkryj Przyszłość Przywództwa w Erze AI.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szansa na wygranie wyjątkowej nagrody!