Piotr Majcher – EY Academy of Business

Piotr Majcher

Doświadczony trener Microsoft Excel oraz technologii powiązanych, prowadzi szkolenia dla EY Academy of Business od 2018 roku

„Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować”.

Przez kilkanaście lat Piotr współpracował z uczelnią, ale zdecydował się na zmianę profilu zawodowego. Od 2007 roku prowadzi szkolenia komercyjne z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office. Z racji jego zainteresowań są to głównie szkolenia z Excela, których ma w swoim dorobku już ponad 650. Posiada certyfikaty: MCP – Microsoft Certified Professional, MOS – Microsoft Office Specialist Expert oraz MCT Microsoft Certified Trainer.

Prowadzone przez niego zajęcia mają charakter warsztatów z bardzo dużą ilością praktycznych przykładów i ćwiczeń. Jest pasjonatem Excela. Od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube największy polskojęzyczny kanał poświęcony pracy z tą aplikacją.

Piotr jest komunikatywny, entuzjastyczny, otwarty i pozytywnie nastawiony. Swoją specjalistyczną wiedzę wykorzystuje prowadząc praktyczne szkolenia dla kontrolerów i audytorów z zakresu Microsoft Excel oraz Microsoft Power BI.


 

Przykładowe projekty:

1. Kilkanaście lat współpracy z uczelnią przy prowadzeniu zajęć z zakresu Microsoft Office oraz Sieci Komputerowych.

2. Od 2007 roku prowadzi liczne specjalistyczne szkolenia z aplikacji pakietu Office (głownie Excel).

3. Od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube największy polskojęzyczny kanał dedykowany zagadnieniom związanym z aplikacją Excel.