ACCA - szkolenia przygotowujące do egzaminów – EY Academy of Business

ACCA – szkolenia przygotowujące do egzaminów

ACCA (ang. Association of Chartered Certified Accountants) jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zrzeszającą specjalistów finansowych z całego świata. Kwalifikacje ACCA należą do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych na świecie. Uznawane są we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Pomagają profesjonalistom w nowoczesnym zarządzaniu we wszystkich dziedzinach życia gospodarczego. Są potwierdzeniem wysoko cenionej wiedzy potrzebnej w procesach podejmowania decyzji, niezależnie od branży.

Aby zostać członkiem ACCA, należy wykazać się praktyką zawodową oraz zdać 13 egzaminów w ramach programu ACCA. Absolwenci kierunków ekonomicznych mogą ubiegać się o zwolnienia z niektórych egzaminów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kwalifikacjach ACCA? Sprawdź bezpłatne nagranie z webinaru!

Liczba dni szkoleniowych jest różna dla poszczególnych przedmiotów. Uczestnicy kursów powinni dodatkowo przeznaczać minimum osiem godzin tygodniowo na samodzielną naukę. Czas trwania programu, od jego rozpoczęcia do zdania ostatnich egzaminów, wynosi średnio od 2,5 roku do 4 lat. Student ma maksymalnie 7 lat na zdanie wszystkich egzaminów od momentu rozpoczęcia poziomu Strategic Professional.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów, obsługi administracyjnej, procesu rejestracji oraz pozostałych aspektów związanych z uzyskaniem uprawnień ACCA znajdują się w sekcji FAQ, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

​Terminy najbliższych szkoleń:

Sesja September 2024:

Advanced Financial Management – 19-21.07.2024, 23-25.08.2024, 5500 zł netto

Nasze szkolenia odbywają się w godzinach 9:00 – 16:30

Program ACCA przeznaczony jest dla tych, którzy chcą osiągnąć wysoką pozycję zawodową w dowolnej, interesującej ich dziedzinie gospodarki. Szkolenia przygotowujące do ACCA mają kompleksowy charakter i pozwalają zdobyć nie tylko specjalistyczną wiedzę z finansów i rachunkowości, ale także umiejętności w zakresie organizacji i strategii nowoczesnego zarządzania.

 • Uczestnikami kursu ACCA mogą zostać absolwenci wszystkich kierunków studiów magisterskich lub licencjackich.
 • Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość rachunkowości ani finansów.

Dlaczego warto się uczyć z EY Academy of Business?

 • Jako jedyni na polskim rynku prowadzimy szkolenia ACCA, które pozwalają na bezpośrednią interakcję z prowadzącym oraz innymi osobami przygotowującymi się do danego egzaminu i daje możliwość networkingu oraz zdobycia nowych i ciekawych kontaktów.
 • Mamy 30-letnie doświadczenie w przygotowywaniu studentów do egzaminów ACCA.
 • Wszyscy nasi wykładowcy posiadają kwalifikacje ACCA.
 • Wszystkie nasze szkolenia transmitujemy na żywo – możesz brać w nich udział z dowolnego miejsca lub korzystać z nagrań w okresie późniejszym.
 • Mamy status ACCA Gold Approved Learning Partner. Wysoka zdawalność egzaminów po naszych szkoleniach jest potwierdzona przez ACCA.
 • Oszczędzamy Twój czas – do każdego egzaminu przygotowujesz się średnio w 6 dni szkoleniowych.
 • Nasze materiały szkoleniowe są zawsze aktualne – egzaminy ACCA zmieniają się co roku, podobnie struktura naszych szkoleń.

Strategic Business Reporting (SBR)

7-day training. Fundamental ethical and professional principles. The financial reporting framework. Reporting the financial performance of a range of entities. Financial statements of groups of entities. Analysis and interpretation of financial information and measurement of performance. The impact of changes and potential changes in accounting regula.

Advanced Performance Management (APM)

5-day training. Strategic management accounting. Performance management and control of the organisation. Impact of risk and uncertainty on organisational performance. Performance management information systems and developments in technology. Strategic performance measures. Predicting and preventing corporate failure.

ACCA – Advanced Audit and Assurance (AAA)

4-day training. Advanced Audit and Assurance is a Strategic Professional level training course. It covers topics such as regulation of financial auditing and related services, planning and conducting an audit of historical financial information, auditing non-financial information and trends and other current issues.

Strategic Business Leader (SBL)

6-day training. Leadership. Governance, stakeholder analysis. Strategy. Risk management. Technology and data analytics. Organisational control, audit and compliance systems. Finance in planning and decision-making. Enabling success and change management. Professional skills.

Advanced Financial Management (AFM)

7-day training. Role of senior financial adviser in the multinational organisation. Advanced investment appraisal, including application of option pricing theory. Mergers and acquisitions vs. other growth strategies. Financial reconstruction and business reorganisation. Treasury function and use of financial derivatives.

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Dostęp do artykułów i know-how jest bezpłatny. Poznaj naszą metodologię pracy – przekazywania wiedzy na przykładach z życia:

Webinar (nagranie z bezpłatnego webinaru): „ACCA Strategic Business Reporting. How to prepare for the exam?”

Webinar (nagranie z bezpłatnego webinaru): „ACCA Financial Reporting. How to prepare for the exam?” 

Co mówią o nas uczestnicy szkoleń?

„Znakomici prowadzący, wysokiej jakości materiały, niezawodne wsparcie organizacyjne. Wszystko to wpływa na unikalność programu ACCA (oferowanego przez EY Academy of Business). Sposób nauczania wpasowany jest w charakter kwalifikacji, łączącej ze sobą dogłębną wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne. Zajęcia uwypuklają sposoby radzenia sobie z zadaniami, przez co uczestnik nie jest zaskakiwany podczas sesji egzaminacyjnej. Ważnym aspektem jest możliwość poznania innych uczestników programu, dzielących nasze zainteresowania i aspiracje.”

Michał Sajko

Finanse i zarządzanie w biznesie

Recenzja na temat szkolenia ACCA

„Nie ma wątpliwości, iż ACCA znacznie przewyższa programy oferowane przez polskie uczelnie (w tym programy MBA). Szczególnie cenna jest wiedza z zakresu audytu i standardów rachunkowości, bazująca na wieloletnich doświadczeniach krajów zachodnich. EY Academy of Business ma bardzo dobrych i skutecznych wykładowców, bez których pomocy na pewno miałabym trudności ze zdaniem w terminie wszystkich egzaminów.”

Aleksandra Sieklucka-Hawro

Dyrektor finansowy, Transsystem SA

Recenzja na temat szkolenia ACCA

W EY Academy of Business możliwy jest zakup podręczników brytyjskiego wydawnictwa Kaplan.

Sprawdź dostępność podręczników u koordynatora programu.

Koszt kompletu podręczników Kaplan Publishing (wraz z dostępem do podręczników online) do jednego przedmiotu to 400 zł +5% VAT.

Cena za podręczniki kupowane pojedynczo:

 • Complete Text 240 zł +5% VAT
 • Exam Kit 125 zł +5% VAT
 • Pocket Notes 80 zł +5% VAT

Honorujemy jedynie płatność przelewem na podstawie faktury pro forma.

Odbiór osobisty: podręczniki można odebrać osobiście w biurze EY Academy of Business w godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00).

Dostawa kurierem: koszt dostawy kurierskiej to 18,45 zł brutto. Dostawa następuje w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Aby zamówić podręczniki, skontaktuj się z opiekunem programu ACCA:

Aleksander Romanowski, aleksander.romanowski@pl.ey.com

Od czego zacząć?

Na początek należy się zarejestrować w ACCA. Rejestracji możesz dokonać samodzielnie na stronie internetowej www.accaglobal.com, bądź za pośrednictwem EY Academy of Business. W tym drugim przypadku wszystkie obowiązki administracyjne wobec ACCA są obsługiwane przez nas i we wszystkich kwestiach dotyczących ACCA kontaktujesz się bezpośrednio z nami: od nas otrzymujesz komplet informacji o potrzebnych dokumentach dotyczących rejestracji i zwolnień. My wysyłamy dokumenty do ACCA i monitorujemy proces rejestracji. Pomagamy we wszystkich dodatkowych sprawach związanych z ACCA w trakcie trwania Twoich studiów. W ramach takiej współpracy w Twoim imieniu dokonujemy opłat w ACCA: dotyczy to kosztów związanych z rejestracją, egzaminami i opłatami rocznymi.
Po zarejestrowaniu się w ACCA możesz przystępować do egzaminów, które organizowane są cztery razy w roku: w marcu, czerwcu, wrześniu i w grudniu. Egzaminy odbywają się w tym samym czasie na całym świecie.

Co dają szkolenia przygotowujące do egzaminów ACCA?

Organizujemy intensywne kursy, umożliwiające opanowanie materiału potrzebnego do zdania egzaminu oraz technik egzaminacyjnych. Dzięki nim zdawalność egzaminów naszych studentów znacznie przewyższa zdawalność światową z poszczególnych przedmiotów. Kursy EY Academy of Business odbywają się zazwyczaj w weekendy. Zajęcia prowadzone są w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie. Szkolenia transmitujemy na żywo – możesz wziąć w nich udział z każdego miejsca na świecie! Wystarczy urządzenie mobilne i Internet.

Aby jak najlepiej przygotować kursantów do egzaminów ACCA, w ramach naszych szkoleń zapewniamy:

 • intensywny program, umożliwiający opanowanie technik egzaminacyjnych, którego skuteczność potwierdzona jest przez zdawalność wyższą od średniej światowej;
 • egzamin próbny, który ma za zadanie sprawdzenie dotychczasowej wiedzy i znajomości technik egzaminacyjnych;
 • wykładowców posiadających duże doświadczenie biznesowe i dobrze znających wymogi ACCA;
 • możliwość stałego kontaktu e-mailowego ze wszystkimi osobami prowadzącymi kurs;
 • podręczniki, specjalnie opracowane materiały szkoleniowe przeznaczone zarówno do pracy w trakcie zajęć, jak i w domu.

Ile razy w ciągu roku mogę zdawać egzaminy ACCA?

 

Każdy przedmiot programu ACCA kończy się egzaminem organizowanym bezpośrednio przez ACCA. Sesje egzaminacyjne odbywają się cztery razy w roku: w marcu, czerwcu, wrześniu i w grudniu. Egzaminy odbywają się w tym samym czasie na całym świecie. Ze względu na obecną sytuację egzaminy odbywają się w całości zdalnie.

W przypadku przedmiotów:

 • Business and Technology (BT)
 • Management Accounting (MA)
 • Financial Accounting (FA)
 • Corporate and Business Law (LW)

egzaminy można zdawać komputerowo (CBE – Computer Based Exams), niezależnie od terminów wyznaczonych sesji ACCA. EY Academy of Business posiada licencję na przeprowadzanie egzaminów w tej formie. Na powyższe egzaminy możesz się zapisać wyłącznie samodzielnie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z opiekunem programu ACCA: Aleksander Romanowski, aleksander.romanowski@pl.ey.com

Jak mogę otrzymać podręczniki ACCA?

W EY Academy of Business możesz zakupić podręczniki brytyjskiego wydawnictwa Kaplan.

Sprawdź dostępność podręczników u koordynatora programu.

Koszt kompletu podręczników Kaplan Publishing (wraz z dostępem do podręczników online) do jednego przedmiotu to 400 zł +5% VAT.

Cena za podręczniki kupowane pojedynczo:

 • Complete Text 240 zł +5% VAT
 • Exam Kit 125 zł +5% VAT
 • Pocket Notes 80 zł +5% VAT

Honorujemy jedynie płatność przelewem na podstawie faktury pro forma.

Odbiór osobisty: podręczniki można odebrać osobiście w biurze EY Academy of Business w godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00).

Dostawa kurierem: koszt dostawy kurierskiej to 18,45 zł brutto. Dostawa następuje w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Aby zamówić podręczniki, skontaktuj się z opiekunem programu ACCA:

Aleksander Romanowski, aleksander.romanowski@pl.ey.com

Czy istnieje możliwość skorzystania ze szkoleń ACCA online?

Tak. e-Kursy ACCA zamówisz w naszym serwisie e-learningowym: https://elearning-academyofbusiness.pl/sklep/

Dlaczego warto? Korzystając z e-learningu masz możliwość zarządzania własnym czasem i nauki w domu, masz też dostęp do wszystkich materiałów online.

Pakiet szkoleniowy online „ACCA e-learning” zawiera:

 1. Zestaw książek Kaplan Publishing (hard copy)
 2. Dostęp do podręcznika online
 • Elektroniczna wersja książki
 • Testy wielokrotnego wyboru
 1. Dostęp do zestawu zadań online
 • Elektroniczna wersja książki
 • Komentarze trenerów do poszczególnych zadań
 • Artykuły dotyczące egzaminów
 • Zadania egzaminacyjne z poprzednich sesji
 1. Dostęp do materiałów trenerskich online
 • Notatki trenerów
 • Prezentacje Power Point
 • Egzamin próbny – Mock Exam
 • Interim and Final Assessments
 • Zestaw zadań egzaminacyjnych
 1. Dostęp do materiałów ACCA online
 • Przewodniki „Jak planować studia” oraz „Jak się uczyć do ACCA”
 • Video z notatkami trenerów
 • Pomoce video (wykłady dotyczące kluczowych treści szkoleń (ok. 16 godzin na każdy przedmiot)
 • Sprawozdanie audio dotyczące głównych obszarów egzaminacyjnych
 • Wskazówki trenerów, w jaki sposób odpowiadać na pytania egzaminacyjne

Jak mogę uzyskać zwolnienia z egzaminów ACCA, jeśli rozpoczynam akredytowane studia i nigdy nie byłem zarejestrowany w ACCA?

Rejestracja dla studentów studiów podyplomowych EY, którzy rozpoczęli studia w marcu obędzie się w nowym roku akademickim na przełomie października i listopada. Wtedy otrzymasz informację o rozpoczęciu rejestracji oraz specjalny kod, dzięki któremu opłata za zwolnienia będzie obniżona.

Jak mogę uzyskać zwolnienia z egzaminów ACCA na podstawie studiów, które ukończyłem wcześniej i nie mam zamiaru rozpoczynać akredytowanych studiów?

 • Krok 1: Skorzystaj z kalkulatora zwolnień, aby sprawdzić, czy dyplom studiów, które ukończyłeś pozwala na uzyskanie zwolnień: https://www.accaglobal.com/an/en/help/exemptions-calculator.html
 • Krok 2: Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, jakie dokumenty należy przesłać do ACCA, żeby uzyskać zwolnienia.
 • Krok 3: Rozpocznij rejestrację, aby zostać studentem ACCA.
 • Krok 4: Po przeprocesowaniu Twojego zgłoszenia zwolnienia mogą zostać przyznane.

Nie jestem zarejestrowany w ACCA – jak najszybciej i optymalnie kosztowo uzyskać te kwalifikacje?

Osobom, które nie są zarejestrowane w ACCA rekomendujemy studia na kierunkach akredytowanych przez ACCA.

Rekomendujemy studia magisterskie, które prowadzimy wspólnie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie oraz studia podyplomowe prowadzone z Akademią WSB.

Po ukończeniu powyższych kierunków student może ubiegać się w ACCA Global o 9 zwolnień z egzaminów ACCA.

UWAGA: zwolnienia są odpłatne – opłata tak jak za przystąpienie do egzaminu w ACCA. Czytaj także poniżej „Dla kogo jest program Accelerate Scholarship?”

Dla kogo jest program Accelerate Scholarship?

Accelerate Scholarship umożliwia studentom akredytowanych studiów magisterskich i podyplomowych skorzystanie z istotnych zniżek w opłatach do ACCA Global.

UWAGA: aby uczestniczyć w tym programie nie można być zarejestrowanym w ACCA; rejestracji trzeba dokonać będąc studentem kierunku akredytowanego.

 • Otrzymujesz zniżki w opłatach za zwolnienia z egzaminów ACCA – za każde z 7 zwolnień płacisz tylko 10 GBP, za kolejne 2 obowiązuje pełna odpłatność w wysokości 106 GBP (płatne dopiero po ukończeniu studiów), dzięki czemu oszczędzasz prawie 600 GBP.
 • Jesteś zwolniony z pierwszej składki rocznej w ACCA (to kolejne 112 GBP oszczędności).
 • W określonym terminie (najpóźniej rok po ukończeniu studiów) przekazujesz do ACCA (wysyłając na adres students@accaglobal.com) dyplom i suplement do dyplomu w języku angielskim potwierdzający ukończenie studiów. Potem otrzymujesz podsumowanie zwolnień, dokonujesz opłaty i możesz przygotowywać się do egzaminów z poziomu Strategic Professional.

Kto może prowadzić moją obsługę administracyjną w ACCA?

Rejestracji w ACCA Global możesz dokonać samodzielnie na stronie internetowej www.accaglobal.com, bądź upoważnić EY Academy of Business do prowadzenia Twoich spraw w ACCA.

W tym drugim przypadku wszystkie zagadnienia administracyjne obsługiwane są przez nas: od nas otrzymujesz komplet informacji o potrzebnych dokumentach dotyczących pierwszej rejestracji, rejestracji na egzaminy, zwolnień, opłaty rocznej oraz opłaty za egzaminy.

My dokonujemy także wszystkich płatności do ACCA w Twoim imieniu i przesyłamy Ci fakturę obejmującą te opłaty. Koszt rocznej obsługi przez nas to 805 zł +23% VAT oraz 235 zł +23% VAT każdorazowo w przypadku zgłoszenia zapisu na egzamin za naszym pośrednictwem.

Co mi dają uprawnienia ACCA?

Kwalifikacje ACCA należą do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku biznesowym. Wyraźnie zwiększają wartość kandydatów na rynku pracy – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kursy przygotowujące do ACCA mają kompleksowy charakter, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania finansami. Szkolenia i kursy ACCA pozwalają zdobyć nie tylko specjalistyczną wiedzę z finansów i rachunkowości, ale także umiejętności w zakresie organizacji i strategii nowoczesnego zarządzania.

Czy absolwenci studiów podyplomowych mają zniżki na kursy ACCA w EY Academy of Business?

Po ukończeniu studiów podyplomowych „ACCA po polsku – Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym” otrzymujesz zniżkę na szkolenia ACCA z poziomu Strategic Professional w wysokości aż 30%, która jest ważna przez rok od ukończenia studiów – to Cię motywuje do szybkiego zdania ostatnich 4 egzaminów i uzyskania pełnej kwalifikacji ACCA.

Czy mogę samodzielnie rejestrować się na egzaminy ACCA?

Tak. Sesja egzaminacyjna ACCA odbywa się 4 razy do roku: w czerwcu, wrześniu, grudniu i marcu w specjalnie do tego wyznaczonych ośrodkach na całym świecie. Na egzaminy w wybranej sesji egzaminacyjnej można się zapisać na swoim koncie na stronie MyACCA. Opłatę za egzamin można wnieść kartą kredytową.

Co robić w przypadku, gdy termin któregoś z modułów szkolenia ACCA mi nie odpowiada?

Kursy EY Academy of Business odbywają się zazwyczaj w weekendy. Nasze szkolenia transmitujemy na żywo – możesz wziąć w nich udział z każdego miejsca na świecie! Wystarczy urządzenie mobilne i Internet. Po każdym module uczestnik szkolenia dostaje nagranie całego modułu.

ACCA – Strategic Professional

Trzy szkolenia z poziomu Strategic Professional w cenie dwóch – do wyboru: Strategic Business Leader (SBL), Strategic Business Reporting (SBR), Advanced Financial Management (AFM), Advanced Performance Management (APM), Advanced Audit and Assurance (AAA)

Cena

11.000 zł netto (cena promocyjna) ( 14 zł brutto )

ACCA – Strategic Business Reporting (SBR)

Cena

5500 zł netto ( 6765 zł brutto )

ACCA – Advanced Performance Management (APM)

Cena

5500 zł netto ( 6765 zł brutto )

ACCA – Advanced Audit and Assurance (AAA)

Cena

5500 zł netto ( 6765 zł brutto )

ACCA – Strategic Business Leader (SBL)

Cena

5500 zł netto ( 6765 zł brutto )

ACCA – Advanced Financial Management (AFM)

Cena

5500 zł netto ( 6765 zł brutto )

ACCA – szkolenia przygotowujące do egzaminów

ACCA (ang. Association of Chartered Certified Accountants) jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zrzeszającą specjalistów finansowych z całego świata. Kwalifikacje ACCA należą do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych na świecie. Uznawane są we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Pomagają profesjonalistom w nowoczesnym zarządzaniu we wszystkich dziedzinach życia gospodarczego. Są potwierdzeniem wysoko cenionej wiedzy potrzebnej w procesach podejmowania decyzji, niezależnie od branży.

Aby zostać członkiem ACCA, należy wykazać się praktyką zawodową oraz zdać 13 egzaminów w ramach programu ACCA. Absolwenci kierunków ekonomicznych mogą ubiegać się o zwolnienia z niektórych egzaminów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kwalifikacjach ACCA? Sprawdź bezpłatne nagranie z webinaru!

Liczba dni szkoleniowych jest różna dla poszczególnych przedmiotów. Uczestnicy kursów powinni dodatkowo przeznaczać minimum osiem godzin tygodniowo na samodzielną naukę. Czas trwania programu, od jego rozpoczęcia do zdania ostatnich egzaminów, wynosi średnio od 2,5 roku do 4 lat. Student ma maksymalnie 7 lat na zdanie wszystkich egzaminów od momentu rozpoczęcia poziomu Strategic Professional.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów, obsługi administracyjnej, procesu rejestracji oraz pozostałych aspektów związanych z uzyskaniem uprawnień ACCA znajdują się w sekcji FAQ, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

​Terminy najbliższych szkoleń:

Sesja September 2024:

Advanced Financial Management – 19-21.07.2024, 23-25.08.2024, 5500 zł netto

Nasze szkolenia odbywają się w godzinach 9:00 – 16:30

Dla kogo?

Program ACCA przeznaczony jest dla tych, którzy chcą osiągnąć wysoką pozycję zawodową w dowolnej, interesującej ich dziedzinie gospodarki. Szkolenia przygotowujące do ACCA mają kompleksowy charakter i pozwalają zdobyć nie tylko specjalistyczną wiedzę z finansów i rachunkowości, ale także umiejętności w zakresie organizacji i strategii nowoczesnego zarządzania.

 • Uczestnikami kursu ACCA mogą zostać absolwenci wszystkich kierunków studiów magisterskich lub licencjackich.
 • Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość rachunkowości ani finansów.
Cele i korzyści

Dlaczego warto się uczyć z EY Academy of Business?

 • Jako jedyni na polskim rynku prowadzimy szkolenia ACCA, które pozwalają na bezpośrednią interakcję z prowadzącym oraz innymi osobami przygotowującymi się do danego egzaminu i daje możliwość networkingu oraz zdobycia nowych i ciekawych kontaktów.
 • Mamy 30-letnie doświadczenie w przygotowywaniu studentów do egzaminów ACCA.
 • Wszyscy nasi wykładowcy posiadają kwalifikacje ACCA.
 • Wszystkie nasze szkolenia transmitujemy na żywo – możesz brać w nich udział z dowolnego miejsca lub korzystać z nagrań w okresie późniejszym.
 • Mamy status ACCA Gold Approved Learning Partner. Wysoka zdawalność egzaminów po naszych szkoleniach jest potwierdzona przez ACCA.
 • Oszczędzamy Twój czas – do każdego egzaminu przygotowujesz się średnio w 6 dni szkoleniowych.
 • Nasze materiały szkoleniowe są zawsze aktualne – egzaminy ACCA zmieniają się co roku, podobnie struktura naszych szkoleń.
Podręczniki

W EY Academy of Business możliwy jest zakup podręczników brytyjskiego wydawnictwa Kaplan.

Sprawdź dostępność podręczników u koordynatora programu.

Koszt kompletu podręczników Kaplan Publishing (wraz z dostępem do podręczników online) do jednego przedmiotu to 400 zł +5% VAT.

Cena za podręczniki kupowane pojedynczo:

 • Complete Text 240 zł +5% VAT
 • Exam Kit 125 zł +5% VAT
 • Pocket Notes 80 zł +5% VAT

Honorujemy jedynie płatność przelewem na podstawie faktury pro forma.

Odbiór osobisty: podręczniki można odebrać osobiście w biurze EY Academy of Business w godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00).

Dostawa kurierem: koszt dostawy kurierskiej to 18,45 zł brutto. Dostawa następuje w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Aby zamówić podręczniki, skontaktuj się z opiekunem programu ACCA:

Aleksander Romanowski, aleksander.romanowski@pl.ey.com

Szczegóły programu modułowego

Strategic Business Reporting (SBR)

7-day training. Fundamental ethical and professional principles. The financial reporting framework. Reporting the financial performance of a range of entities. Financial statements of groups of entities. Analysis and interpretation of financial information and measurement of performance. The impact of changes and potential changes in accounting regula.

Advanced Performance Management (APM)

5-day training. Strategic management accounting. Performance management and control of the organisation. Impact of risk and uncertainty on organisational performance. Performance management information systems and developments in technology. Strategic performance measures. Predicting and preventing corporate failure.

ACCA – Advanced Audit and Assurance (AAA)

4-day training. Advanced Audit and Assurance is a Strategic Professional level training course. It covers topics such as regulation of financial auditing and related services, planning and conducting an audit of historical financial information, auditing non-financial information and trends and other current issues.

Strategic Business Leader (SBL)

6-day training. Leadership. Governance, stakeholder analysis. Strategy. Risk management. Technology and data analytics. Organisational control, audit and compliance systems. Finance in planning and decision-making. Enabling success and change management. Professional skills.

Advanced Financial Management (AFM)

7-day training. Role of senior financial adviser in the multinational organisation. Advanced investment appraisal, including application of option pricing theory. Mergers and acquisitions vs. other growth strategies. Financial reconstruction and business reorganisation. Treasury function and use of financial derivatives.

Cena

11.000 zł netto (cena promocyjna) ( 6765 zł brutto ) - 3 kursy w cenie 2, poziom Strategic Professional

5500 zł netto ( 6765 zł brutto ) - cena za jedno szkolenie

Lokalizacja

Online Live

Termin

Terminy najbliższych szkoleń:

 

Advanced Financial Management – 19-21.07.2024, 23-25.08.2024

Kontakt

Aleksander Romanowski

Koordynator kursu

 • aleksander.romanowski@pl.ey.com