Dlaczego już czas przygotować się na rozwiązania kwantowe? – EY Academy of Business

Dlaczego już czas przygotować się na rozwiązania kwantowe?

Nagranie

Dlaczego już czas przygotować się na rozwiązania kwantowe?

Webinar w języku angielskim, z polskimi napisami.

W miarę jak świat staje się coraz bardziej cyfrowy, zapotrzebowanie na potężniejsze i wydajniejsze metody obliczeniowe tylko rośnie. Technologia typu Quantum Computing ma potencjał, aby przekształcić niemal wszystkie branże, zapewniając szybsze i dokładniejsze rozwiązania złożonych problemów. Dla firm coraz ważniejsze staje się zrozumienie trendów Quantum Computing i jego potencjalnych zastosowań. W miarę jak technologia ta będzie się rozwijać, ci, którzy będą o krok do przodu, będą lepiej przygotowani do wykorzystania jej możliwości i wyprzedzenia konkurencji.

Dołącz do nas podczas tego webinaru i poznaj podstawy Quantum Computing, jego potencjalny wpływ na różne branże oraz znaczenie bycia „Quantum ready”. W tym webinarze zabierzemy Cię w podróż od sfery klasycznych komputerów do niesamowitego świata fizyki kwantowej i wyjaśnimy, jak rozwój technologii umożliwił przeprowadzanie eksperymentów obliczeniowych opartych na kwantowych właściwościach materii. Poznasz wewnętrzne działanie procesora kwantowego i dowiesz się, jak jego zwiększona moc obliczeniowa może potencjalnie przekształcić różne branże, takie jak opieka zdrowotna, farmacja, logistyka, łańcuch dostaw, bankowość i zarządzanie aktywami.

Wraz z korzyściami dla firm, technologia kwantowa może zwiększyć ryzyko związane z bezpieczeństwem cybernetycznym. Jednak wraz z rozwojem tej technologii pojawia się wyzwanie związane z bezpieczeństwem cybernetycznym. Konwencjonalne komputery potrzebowałyby bilionów lat, aby złamać szyfrowanie RSA, ale w ciągu następnej dekady komputery kwantowe mogą być zdolne do złamania kodu w ciągu zaledwie kilku sekund.

Chociaż dokładny czas, w którym technologia kwantowa będzie dostępna na rynku, jest nadal niejasny, prawdopodobnie pojawi się szybciej, niż wielu może się spodziewać. Dlatego właśnie już teraz należy rozpocząć przygotowania. Uczestnicząc w webinarze, uzyskasz głębsze zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie obliczeń kwantowych oraz kroków, które możesz podjąć, aby przygotować się na tę nieuniknioną przyszłość. Nie przegap tej okazji, aby być o krok naprzód i poznać potencjał technologii kwantowej.

Począwszy od dziś, firmy powinny rozpocząć przygotowania, aby stać się „Quantum ready”.

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem technicznym, czy po prostu kimś, kto chce dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej dziedzinie, ten webinar jest dla Ciebie!

Moderator:
Marcin Domagała | EY, Senior Manager, Global Financial Services

Prelegenci:
Anna Kamińska, PhD | Creotech Instruments, Business Development and Project Manager
Philippe J De Brouwer, PhD | HSBC, Senior Vice President, Model Risk Management
Prof. Michał Oszmaniec | Center For Theoretical Physics Polish Academy of Science, Leader of Quantum Computing Group

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com
Marcin Domagała | +48 571 663 673 | marcin.domagala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szansa na wygranie wyjątkowej nagrody!