EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać – EY Academy of Business

EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać

Nagranie

EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać

Cyberbezpieczeństwo to obszar, który obecnie wydaje się być kluczowym z punktu widzenia funkcjonowania wielu organizacji. W dobie digitalizacji ochrona przestrzeni przetwarzania informacji oraz zachodzących interakcji staje się jednym z najważniejszych elementów w prowadzeniu każdego biznesu. Jednocześnie rola outsourcingu w cyberbezpieczeństwie oraz niedobór specjalistów nabierają coraz większego znaczenia na rynku pracy.

O tym jak ważna i rozwojowa jest to dziedzina świadczą statystyki. Według amerykańskiego Biura Statystyki Pracy liczba osób zatrudnionych w sektorze cyberbezpieczeństwa do 2029 roku ma wzrosnąć o 31%. Ponadto tylko w ciągu ostatnich sześciu lat ogłoszeń o pracę w tej dziedzinie przybyło o 94%.

Podczas kolejnego webinaru z cyklu Miesiąc Cyberbezieczeństwa EY, nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które pojawiają się podczas wyboru ścieżek rozwoju kariery w obszarze cyberbezpieczeństwa. Podzielą się także swoją opinią i doświadczeniem wyniesionym z największych, międzynarodowych projektów. Podczas webcastu opowiedzą m.in.:

  • Z jakimi wyzwaniami zmaga się ostatnio branża IT?
  • Jakie kompetencje oraz wiedza są obecnie kluczowe na rynku IT?
  • Jak przygotować się do roli eksperta w Cyberbezpieczeństwie?
  • Jak będzie kształtowała się przyszłość w temacie AI oraz Machine Learning?

Serdecznie zapraszamy na webcast z gościnnym udziałem Pauli Januszkiwiecz – założycielki i CEO CQURE inc oraz CQURE Academy. Paula jest również Enterprise Security MVP, honorowym dyrektorem regionalnym Microsoft na Europę Środkowo-Wschodnią oraz światowej klasy ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa doradzającym klientom na całym świecie.

Prelegenci:

Patryk GęborysEY Polska, Zespół Bezpieczeństwa Informacji i Technologii, Partner
Artur MiernikEY Polska, Partner, Lider Praktyki Workforce Advisory w ramach People Advisory Services

Sprawdź naszą ofertę szkoleń EY Cyber Academy.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Jak stworzyć produkt, który klient będzie chciał kupić – projektowanie UX zorientowane na użytkownika

Szybki rozwój produktów cyfrowych sprawił, że praktycznie każdy produkt czy usługa dąży zwrócenia...