EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać – EY Academy of Business

EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać

Nagranie

EY Cyber Academy: Kariera w cyberbezpieczeństwie – wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać

Cyberbezpieczeństwo to obszar, który obecnie wydaje się być kluczowym z punktu widzenia funkcjonowania wielu organizacji. W dobie digitalizacji ochrona przestrzeni przetwarzania informacji oraz zachodzących interakcji staje się jednym z najważniejszych elementów w prowadzeniu każdego biznesu. Jednocześnie rola outsourcingu w cyberbezpieczeństwie oraz niedobór specjalistów nabierają coraz większego znaczenia na rynku pracy.

O tym jak ważna i rozwojowa jest to dziedzina świadczą statystyki. Według amerykańskiego Biura Statystyki Pracy liczba osób zatrudnionych w sektorze cyberbezpieczeństwa do 2029 roku ma wzrosnąć o 31%. Ponadto tylko w ciągu ostatnich sześciu lat ogłoszeń o pracę w tej dziedzinie przybyło o 94%.

Podczas kolejnego webinaru z cyklu Miesiąc Cyberbezieczeństwa EY, nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które pojawiają się podczas wyboru ścieżek rozwoju kariery w obszarze cyberbezpieczeństwa. Podzielą się także swoją opinią i doświadczeniem wyniesionym z największych, międzynarodowych projektów. Podczas webcastu opowiedzą m.in.:

  • Z jakimi wyzwaniami zmaga się ostatnio branża IT?
  • Jakie kompetencje oraz wiedza są obecnie kluczowe na rynku IT?
  • Jak przygotować się do roli eksperta w Cyberbezpieczeństwie?
  • Jak będzie kształtowała się przyszłość w temacie AI oraz Machine Learning?

Serdecznie zapraszamy na webcast z gościnnym udziałem Pauli Januszkiwiecz – założycielki i CEO CQURE inc oraz CQURE Academy. Paula jest również Enterprise Security MVP, honorowym dyrektorem regionalnym Microsoft na Europę Środkowo-Wschodnią oraz światowej klasy ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa doradzającym klientom na całym świecie.

Prelegenci:

Patryk GęborysEY Polska, Zespół Bezpieczeństwa Informacji i Technologii, Partner
Artur MiernikEY Polska, Partner, Lider Praktyki Workforce Advisory w ramach People Advisory Services

Sprawdź naszą ofertę szkoleń EY Cyber Academy.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Sabina Sikorska-Suwała | +48 572 002 720 | sabina.sikorska-suwala@pl.ey.com

Wszystkie bezpłatne webinary dostępne na tej stronie są częścią kampanii marketingowej prowadzonej przez spółki EY Polska. Udział w webinarze oznacza wyrażenie zgody marketingowej podczas rejestracji na webinar. Dostępne bezpłatne webinary nie powstałyby, gdyby spółki EY Polska nie prowadziły kampanii marketingowej we wskazanej formie.
Powiązane wpisy
Raport: Przywódca przyszłości – Jak zmieni się rola lidera w erze sztucznej inteligencji?

Odkryj Przyszłość Przywództwa w Erze AI.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szansa na wygranie wyjątkowej nagrody!