Finał konkursu EY Audit OdyssEY – EY Academy of Business

Finał konkursu EY Audit OdyssEY

  • 0 min. czytania

Do zobaczenia niebawem, zwycięzcy!

W maju odbył się wielki finał konkursu EY Audit OdyssEY. Mamy nadzieję niedługo spotkać zwycięzców na szkoleniach ACCA Professional!

Za nami już VIII edycja Audit OdyssEY, prestiżowego konkursu organizowanego dla najzdolniejszych studentów przez EY Careers.

Drużyny uczestników konkurują w zadaniach audytowych, które sprawdzają ich umiejętności, wiedzę i ambicję. Na końcu rywalizacji zwycięzcy otrzymują bezcenne doświadczenie i wartościowe nagrody: sławę i prestiż, nagrody pieniężne, oferty pracy w EY i voucher od EY Academy of Business na wybrany kurs ACCA Professional!

Na pytanie, czy uczestnicy mają zamiar brać udział w szkoleniach ACCA odpowiedzieli:

„W przyszłości chciałbym zbudować karierę w finansach, a kurs w ACCA byłby bardzo przydatny, gdyż nie jest ogólnie dostępny na studiach” – jeden z uczestników, student V roku prawa.

Zarówno zwycięzcy, jak i inni uczestnicy, byli bardzo zainteresowani pozyskaniem tych prestiżowych kwalifikacji.

„Bardzo chętnie wezmę udział w szkoleniach ACCA. Jest to szansa na znaczący rozwój w karierze” – student V roku finansów i rachunkowości z 4-letnim doświadczeniem w księgowości.

W tym roku, z puli niezwykle utalentowanych uczestników, główną nagrodę, w tym voucher na szkolenie ACCA Professional, zdobyła drużyna Golden EYes!

Mamy nadzieję, że członków zwycięskiej drużyny spotkamy niedługo na naszych szkoleniach. Oby nowo nabyta wiedza poprowadziła was do kolejnych sukcesów!


Finał konkursu EY Audit OdyssEY

Powiązane wpisy

People&Culture – podręczny niezbędnik w świecie HR

EY Academy of Business patronem Raportu Rynku Prawniczego 2023/2024 przygotowanego przez Supesu

Mamy przyjemność ogłosić, że swoim patronatem objęliśmy tegoroczny Raport Rynku Prawniczego, przy...

Jak przejść z ustawy o rachunkowości na MSSF? – praktyczne wskazówki